Get Adobe Flash player

Kontaktai

               

  • Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija 
  • Įmonės kodas:  291417190
  • Adresas: M. Balinskio g. 16,  Jašiūnų mstl., LT-17249 Šalčininkų r.
  • Telefonas: + 370 380 35118
  • El. paštas:jaszuny@centras.lt

 Skaityti daugiau 

Pamokų laikas
            1 p.     08:00 - 08:45

            2 p.     08:55 - 09:40

            3 p.     09:50 - 10:35

            4 p.     10:55 - 11:40

            5 p.     12:00 - 12:45

            6 p.     12:55 - 13:40

            7 p.     13:50 - 14:35

            8 p.     14:45 - 15:30­

Nuorodos


   

  


  • Svetainė atnaujinta:


Naujienos

 1 

2013-10-23

Saugaus eismo pamokėlės pradinukams

Spalio 23 d. mūsų mokyklos pradinių klasių mokinius į saugaus eismo valandėlę pakvietė VPK Šalčininkų r. PK kelių policijos poskyriaus specialistas Valerij JurgelevičŠio  apsilankymo tikslas buvo priminti mokiniams apie saugaus elgesio kelyje taisykles ir paskatinti laikytis jų. Pareigūnas pasakojo apie saugaus eismo svarbą, priminė pagrindines saugaus eismo taisykles, kelio ženklus, pabrėžė, kad eismo dalyvių elgesys grindžiamas savitarpio pagarba ir atsargumu. Mokiniai papildomai buvo supažindinti su reikalavimais, skirtais jauniesiems dviratininkams, pasikartojo atšvaitų nešiojimo taisykles. Susitikimo metu mokiniai žiūrėjo mokomojo pobūdžio animacinius filmukus „Policijos bičiulio Amsiaus patarimai“, aptarė matytas situacijas, nuoširdžiai bendravo su policijos pareigūnu. Labiausiai  mokiniai džiaugėsi, kai svečias visus pradinukus apdovanojo atšvaitais. Dovanėlės ir svečio pateiktos žinios pradinių klasių mokinių širdelėse, liko tarsi saugios aplinkos savo ir kitų saugumo garantas.


2013-10-10

Prevencinė paskaita apie kvaišalų ir palaidumo žalą

Spalio 10 dieną mūsų mokykloje svečiavosi kunigas Robertas Gedvydas Skrinskas (Kaunas), kuris paruošė vyresnių  klasių mokiniams efektyvią prevencinę 45 minučių trukmės programą apie girtavimo, rūkymo, narkotikų bei pirmojo aborto pasekmes ir žaląIr iš tikrųjų, pateikta informacija pasižymi aukštu įtaigumu, efektyvumu, stipria argumentacija ir faktais. Buvo demonstruojama medžiaga iš Hong-Kongo, D.Britanijos, Vokietijos, JAV, Rusijos ir Lietuvos. Praktiškai nekyla abejonių minėtų grėsmių kenksmingumui, lieka akivaizdus prevencinis poveikisKunigas yra surinkęs įdomią mokslinę medžiagą apie žmogaus vystymąsi ir gyvybės apsaugą pasaulyje. Jis ryžtasi kalbėti gana intymiomis medicininėmis temomis su mokiniais ir paskaitą iliustruoja originaliomis skaidrėmis.


2013-10-10

Akcija „Nusišypsok ir džiaukis gyvenimu“

Spalio 10 d. Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinėje mokykloje Pasaulinei psichikos sveikatos dienai buvo organizuota akcija „Nusišypsok ir džiaukis gyvenimu“. Pasaulinė psichikos sveikatos diena – tai puiki proga prisiminti, kad ne kas kitas, o tokie paprasti dalykai kaip gera nuotaika, fizinis aktyvumas, bendravimas su draugais, sugebėjimas mylėti, dirbti, žaisti, ilsėtis padeda stiprinti psichinę sveikatą t.y. įveikti įtampą, be baimės susidoroti su iškylančiomis problemomis. Po trečios pamokos psichologė O. Rympo kartu su dailės mokytoja L. Fedotova kvietė vyresnių klasių mokinius nuoširdžiai šypsotis, kad sutiktumėme besišypsančius žmones ir suprastumėme, koks gražus gyvenimas. Todėl mokiniai pilni energijos ir optimizmo iš medžių lapų ir kitų priemonių vidiniame mokyklos kieme sukūrė bendrą „šypseną“. Šypsotis ir būti kartu yra smagu – tuo įsitikino ne vienas mokyklos mokinys. Ši diena tapo tik dar vienu priminimu, kad be psichinės sveikatos gera savijauta neįmanoma.


2013-10-04

Mokytojų dienos šventė

Kaip ir kiekvienais metais, taip pat ir šiemet spalio 4 dieną Jašiūnų M. Balinskio vidurinėje mokykloje vyko Mokytojų dienos šventė..
Po pamokų buvo surengtas puikus koncertas. Mokiniai dainavo, deklamavo eilėraščius, vaidino ir  nuoširdžiausiai dėkojo savo mokytojams už darbą bei kantrybę ir visa mokykla pražydo gėlėm.


2013-09-26

Europos kalbų diena Jašiūnų M. Balinskio vidurinėje mokykloje

Rugsėjo 26 dieną Jašiūnų Mykolo Balinskio vidurinėje mokykloje buvo minima Europos kalbų diena. Šventę surengė lenkų, lietuvių, rusų ir anglų kalbų mokytojos. Šios šventės tikslas buvo skatinti kalbų mokymosi įvairovę, ugdyti pagarbą visoms Europos kalboms. Šiemet ši šventė buvo skirta patiems mažiausiems mokyklos mokiniams – pradinukams. Renginio metu vyresniųjų klasių mokiniai ne tik vaidino, dainavo, minė mįsles pradinių klasių moksleiviams, bet ir mokino mažuosius dainuoti anglų, rusų kalba. Renginį užbaigė mokinių sušoktas lietuvių tautinis šokis. Taip pat mokyklos fojė buvo sukurta fotografijų paroda „Europa iš arti ir iš toli“. Kiekviena klasė ruošė šalių vėliavas, kurios papuošė sceną. Ant klasių durų buvo pakabinti lapeliai su pasisveikinimo žodžiais įvairiom kalbom. Kalbų mokytojos dėkoja visiems dalyvavusiems mokiniams ir klasių auklėtojoms už gerą nuotaiką, puikiai praleistą laiką ir papildytas žinias.


2013-09-02

Mokyklinis skambutis vėl pakvietė į mokyklą

Per vasarą pailsėjusius ir paaugusius Jašiūnų M. Balinskio vidurinės mokyklos mokinius skardus, mokyklinis skambutis pirmadienį vėl sukvietė į klases. Darganotas, rudeniškas oras renginio nuotaikos nesugadino. Šventė prasidėjo mokyklos aktų salėje. Mokinius, jų tėvelius ir mokytojus sveikino ir gerų, darbingų metų linkėjo mokyklos direktorius Kazimiež Karpič. Nedrąsiai, bet labai nuoširdžiai eilėraščius deklamavo pirmokai. Dvyliktokai, pasitikdami paskutinį rugsėjį šioje mokykloje, pasveikino pirmokėlius ir palydėjo į klasę. 

 

 < 32 31 

 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 

20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 >