Get Adobe Flash player

Kontaktai

               

  • Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija 
  • Įmonės kodas:  291417190
  • Adresas: M. Balinskio g. 16,  Jašiūnų mstl., LT-17249 Šalčininkų r. Lietuva
  • Telefonas: + 370 380 35118
  • El. paštas:jaszuny@centras.lt

 Skaityti daugiau 

Pamokų laikas
            1 p.     08:00 - 08:45

            2 p.     08:55 - 09:40

            3 p.     09:50 - 10:35

            4 p.     10:55 - 11:40

            5 p.     12:00 - 12:45

            6 p.     12:55 - 13:40

            7 p.     13:50 - 14:35

            8 p.     14:45 - 15:30­

Nuorodos


   

  


  • Svetainė atnaujinta:


Naujienos

  14 

2015-01-05

Gimnazijos globėjui atminti

Sausio 5 dieną 6 klasės mokiniai nuvykę prie Mykolo Balinskio kapo ir užsidegę atminties žvakes pagerbė 151-ąsias gimnazijos globėjo mirties metines. Tai buvo dar viena tinkama proga pagilinti žinias, prisiminti visus šios įžymios Jašiūnų asmenybės nuopelnus. Rašytojas ir istorikas Leon Rogalski rašė, kad M.Balinskio vardas buvo ir visada bus garsus. Šio žmogaus gyvenimas nusipelnė amžinos šlovės, jo asmenybė verta pagarbos ir niekada nebus pamiršta, kadangi darbai jo vertingi ir didžiai svarbūs. M.Balinskio laidojimo diena Vilniuje buvo gedulo diena, žmonės nuoširdžiai gedėjo ir su pagarba tarė jo vardą. Ir praeityje ir šiandien Mykolas Balinskis buvo ir yra sektina asmenybė, darbštumo ir išminties pavyzdys.


2014-12-30

Naujametinis renginys

Antradienio popietę vyko vyresniųjų klasių naujametinė šventė. 6 ir 8 klasių mokiniai vaidino pasakas, šoko. Inesa ir Kšištof smagiai vedė renginį, kvietė šokti, dalyvauti žaidimuose, klausinėjo žiūrovų ir dalyvių nuomonės apie matytus pasirodymus. 


Mūsų gimnazijoje svečiavosi mokiniai iš Butrimonių ir Turgelių gimnazijų. Svečiai taip pat paruošė žaidimus, kuriuose mielai dalyvavo visi atvykusieji į šventę. 


III G klasės moksleiviai parodė kokios diskotekos vyko prieš 20 metų ir pakvietė visus šokti. Jaunatviškas šėlsmas ir puiki nuotaika viešpatavo salėje iki vakaro.


2014-12-30

Naujametinė šventė pradinukams

Gruodžio 30 dieną III G klasės mokiniai šurmuliavo mokykloje visą dieną. Ruošėsi šventiniam karnavalui. Atsakomybė didžiulė – padovanoti sau ir kitiems gerą nuotaiką. Ryte į aktų salę buvo pakviesti pradinukai. Organizatoriai persirengę nykštukais, burtininke, pūga paruošė trumpą pasakaitę apie tai, kaip gėris, meilė, tikras džiaugsmas nugali blogį. 


Žiemos pasaką sekė Pūga, o Kalėdų Senelis ir Snieguolė visas fėjas, karalaites, muškietininkus, meškiukus, kaubojus, ežiukus, pelytes pakvietė į sceną. Kiekvienas iškilmingai turėjo galimybę parodyti savo karnavalinį kostiumą, o gražiausi, anot Kalėdų Senelio, buvo apdovanoti. 


Norėdama gauti didžiulį maišą saldumynų kiekviena klasė parodė, ką „atnešė“ į šventę. Salėje  skambėjo muzika, dainos, eilėraščiai, įvairiaspalvės kaukės sukosi ratu, linksmai žaidė žaidimus.


Tegul ši graži tradicija – rengti karnavalus dar gyvuoja. Šventės suteikia džiaugsmo ir mažiems, ir dideliems, daugeliui primena vaikystę ir tikėjimą paprastais stebuklais.

2014-12-20

Vaikų teisės vaikų akimis

Konkurso tema „Vaiko teisės vaikų akimis“, jo tikslas skleisti informaciją kaip ginti savo teises ir laisves, leisti suprasti kodėl svarbu suvokti savo vertę ir turėti orumo jausmą.

7 mokiniai iš 6 klasės: Angelina Bogdan, Sandrinija Choružaja, Paula Kislovska, Deivid Januškevič, Paulina Pieško, Pavel Ozarovski, Arnold Tyševič ir 8 klasės moksleivė Jekaterina Fedotova dalyvavo šiame konkurse. Istorijos pamokose mokiniai susipažino su vaikų teisėmis, vėliau savarankiškai pavaizdavo savo laisvių ir teisių suvokimą ant popieriaus lapo.


Gruodžio 20 dieną visi mokiniai buvo pakviesti į Europos Žmogaus Teisių Fondo būstinę, kur buvo paskelbti konkurso rezultatai bei įteikti apdovanojimai visiems dalyviams. Renginio metu vaikus linksmino instrumetinis ansamblis, organizatoriai dar kartą priminė savo teisių žinojimo svarbą, po apdovanojimo visi vaikai buvo vaišinami tortu ir kitais saldumynais. 


Namo pargrįžo linksmai nusiteikę, patenkinti įdomiai praleista šeštadienio popiete.

2014-12-19

Christmas Around the World

Gruodžio 15-19 dienomis 2014 metais mūsų gimnazijoje vadovaujant anglų kalbos mokytojoms, vyko savaitė, skirta artėjančioms Kalėdų šventėms, kurios tema „Christmas Around the World“ (vert. Kalėdos aplink pasaulį ). Šio projekto tikslas buvo supažindinti moksleivius su Kalėdų tradicijomis ir simboliais įvairiose šalyse visame pasaulyje. Mokiniai patys surado informaciją ir parengė parodą tokiomis temomis:

Christmas in different languages (Kalėdos įvairiomis kalbomis)

Santa Claus in different countries (Kalėdų Senelis įvairiose šalyse)

Christmas cards (Kalėdiniai atvirukai)

Mistletoe (Amalas)

The colours of Christmas (Kalėdų spalvos)

Christmas Eve (Kūčios)


6-11 klasių mokiniai paruošė stendus pagal pasirinktas temas. Jaunesnių klasių moksleiviai noriai prieidavo ir paskaitydavo arba tiesiog apžiūrinėdavo paveikslėlius ir nuotraukas apie Kalėdas. 2-5 klasių mokiniai taip pat visą savaitę per anglų kalbos pamokas minėjo artėjančias šventes t.y. giedojo kalėdines giesmes, dainas, žiūrėjo filmukus bei atliko supratimo užduotis pagal jų žiūrimą filmą, kalbėjosi apie Kalėdų tradicijas šeimose, piešė ir pasakojo apie eglutes jų namuose.


Savaitė nuo gruodžio 15 iki 19 dienos praėjo ne tik prasmingai ir informatyviai bet kartu žaismingai bei linksmai.

2014-12-16

Užsiėmimas su priešmokyklinukais „Mažos eglutės nuotykiai“

Gruodžio 16 d. mokyklos psichologė Oksana Rympo ir logopedė Inesa Boguševič-Vlasova pravedė integruotą užsiėmimą su priešmokyklinukais „Mažos eglutės nuotykiai“. Užsiėmimo tiklas - ugdyti toleranciją kito žmogaus (vaiko) atžvilgiu, mokyti mandagiai bendrauti tarpusavyje bei ugdyti vaikų rišliąją kalbą.

Užsiėmimo metu vaikai ne tik klausėsi pasakos apie Eglutę, bet ir aktyviai dalyvavo jos skaitymo metu – imitavo įvairius garsus bei veiksmus ir tokiu būdu lavino taisyklingą artikuliaciją, foneminę klausą, bandė įtvirtinti įvairius garsus žodžiuose ir skiemenyse. Taip pat vaikai susipažino su medžio sandara, turėjo galimybę apčiupinėti pušies ir beržo žėvę, eglutės šakelę, šiaudelių pagalba iš sukarpyto popieriaus bandė sudėti eglutės atvaizdą. Vėliau vaikai, pasakę stebuklingus žodžius, pamatė Eglutę iš skaitytos pasakos. Visi nudžiugo, nes dabar galėjo papuošti Eglutę žaisliukais ir popierine girlianda. Kiekvienas iš maišelio ištraukė popierinį žaisliuką, nuspalvino jį, o vėliau paskaičiavus kiek ir kokių žaisliukų vaikai turi, pakabino juos ant eglutės. Užsiėmimo pabaigoje, kad Eglutė tikrai pasijustų laiminga, vaikai atsistojo į ratelį ir sudainavo dainą.


 < 32 31 

 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 

20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 >