Get Adobe Flash player

Kontaktai

          


  • Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija 
  • Įmonės kodas:  291417190
  • Adresas: M. Balinskio g. 16,  Jašiūnų mstl., LT-17249 Šalčininkų r. Lietuva
  • Telefonas: + 370 380 35118
  • El. paštas: 

balinskio.gimnazija@etanetas.lt

 Skaityti daugiau 

Pamokų laikas




            1 p.     08:00 - 08:45

            2 p.     08:55 - 09:40

            3 p.     09:50 - 10:35

            4 p.     10:55 - 11:40

            5 p.     12:00 - 12:45

            6 p.     12:55 - 13:40

            7 p.     13:50 - 14:35

            8 p.     14:45 - 15:30­

Nuorodos


   

  








  • Svetainė atnaujinta:


Naujienos

   28   

2018-05-25

Paskutinis skambutis ne tik žymi mokyklos baigimą, bet turi ir simbolinę prasmę - jis yra tarsi pirmasis žingsnis į savarankišką gyvenimo kelią, kai abiturientai tampa atsakingi už savo sprendimus. Linkime dvyliktokams kuo geriausios kloties laikant egzaminus ir kuriant savo sėkmės ir laimės istoriją.


Lucija Mickevič-Ozarovska

2018-05-22

Šiandien Šalčininkuose įteikti medaliai rajono mokiniams, sėkmingai pasirodžiusiems ir laimėjusiems rajoninėse olimpiadose. Tarp apdovanotų ir mūsų gimnazijos mokiniai:
Lenkų kalbos olimpiados III-čios vietos laimėtojas Tomaš Pieško.
Matematikos olimpiadoje II-ras vietas pelniusios mokinės Angelina Bogdan ir Evelina Bogdan.
Istorijos olimpiados III-čios vietos laimėtoja Evelina Bogdan.
Fizikos olimpiados nugalėtojas Marjan Staniul.
Chemijos olimpiados II-ros vietos laimėtojas Marjan Staniul.
Dailės olimpiados nugalėtoja Jekaterina Fedotova.


Sveikiname ir linkime visokeriopos sėkmės ateityje!

2018-05-18

Saulėtos gegužės dienos veja visus į laukus, o mūsų sportininkus į Merkio slėnį. Prasidėjo visų laukiamas plaukimo baidarėmis laikotarpis. Netradicinės kūno kultūros pamokos džiugina ir mokytojus, ir vaikus ir net atsitiktinius praeivius.


Lucija Mickevič-Ozarovska

2018-05-12

Viešnagė Rudaminoje

Gegužės 11-ąją 6 klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja apsilankė Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje. Buvo tai atsakomasis vizitas įgyvendinant projektą „Kai norime kalbėt apie tėvynę“, skirtą Lietuvos 100-mečiui paminėti.

Svetingai nusiteikusioje gimnazijoje 6-okai aplankė mokyklos patalpas ir sudalyvavo kartu su F. Ruščico gimnazijos moksleiviais pramoginiame konkurse „Čia mano žemė Lietuva“. Mokytojų Irenos, Ramintos ir Lucijos sukurtos užduotys pasirodė vaikams labai smagios. Jos leido ne tik patikrinti mokinių žinias bet ir jas praturtinti: mįslės, patarlės, linkėjimai Lietuvai, ketureilių kūrimas, žaidimas „Taip ir Ne“ bei internetinė viktorina kahoot sudomino moksleivius ir neleido nuobodžiauti. Gimnazijos šeimininkai ir svečiai kartu padainavo karaoke dainą apie Lietuvą ir pristatė savo namų darbą – išreiškė savo jausmus tėvynei dainomis.

Mūsiškiai akcentavo tėvynės svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime:

„Kas yra Lietuva mums su tavim – galvok širdim
Ne žemėlapio dėmė ir ne vyriausybė
Tai – draugai, tai – namai,
Seno miesto stogai, žalio miško aidai
Paskutinė proga vienybei.“


Labai džiugu, kad dviejų gimnazijų bendradarbiavimas tęsiasi, kad yra noro ir toliau susitikinėti, prasmingai kartu leisti laiką, šviesti jaunimą ir ugdyti mūsų visų tautinį identitetą bei patriotizmą.

Lucija Mickevič-Ozarovska

2018-05-11

Logopedinis-meninis konkursas „Pirmoji mano vardo raidė“

Šiltomis ir saulėtomis pavasariško balandžio dienomis M. Balinskio gimnazijoje jau antrą kartą buvo surengtas logopedinis-meninis konkursas „Pirmoji mano vardo raidė“. Šiame konkurse buvo pakviesti dalyvauti jauniausi gimnazijos ugdytiniai – priešmokyklinių grupių „Meškiukai“ ir „Boružėlės“ vaikai bei ikimokyklinukai su savo tėveliais iš grupės „Nykštukai“.

Pagrindiniai šio konkurso tikslai - kūrybinių bei kalbinių gebėjimų lavinimas; vaikų skatinimas kūrybiškai žaisti  su pasigamintomis savo vardo raidelėmis bei vardų kortelėmis. Labai džiugino, jog tėvai mielai sutiko dalyvauti šiame konkurse bei buvo labai aktyvūs. Vaikų ir tėvelių kūrybiškumo dėka sulaukėme net 25 raidžių! Kiekviena raidelė buvo skirtinga ir ypatinga, skyrėsi darbo technika, spalvomis. Visos jos buvo labai gražios ir tai labai apsunkino konkurso nugalėtojų rinkimą. Tačiau... laimėtojus padėjo išrinkti gimnazijos mokinių balsai ir jau gegužės pirmomis dienomis turėjome net šešis nugalėtojus:

dvi 1-osios vietos – Karol Korkut (IUG), Gabrielė Firko(PUG);
dvi 2-osios – Magdalena Godovščikova (PUG), Jaroslav Dzingeliauskas(PUG);
dvi 3-iosios – Norbert Sosnovski(PUG), Wiktoria Buzarevič(PUG).

Visiems mokiniams buvo įteikti pagyrimo raštai ir saldumynai, o nugalėtojai buvo apdovanoti prizais (gegužės 10d.). Nuoširdžiausi sveikinimai visiems konkurso dalyviams!

Visos raidelės puoš gimnazijos logopedinį kabinetą bei bus labai naudinga priemonė tolesniam sėkmingam vaikų kalbos ir kalbėjimo ugdymui. Visą gegužės mėnesį konkurso darbai bus eksponuojami prie logopedinio kabineto (123). Labai lauksiu parodos lankytojų.


Nuoširdžiai dėkoju tėveliams, kurie buvo tokie kūrybingi, darbingi ir geranoriški.

Logopedė – Inesa Boguševič-Vlasova

2018-05-05

Mokomės būti aktyvūs

Projektas „Lyderių laikas“ yra nacionalinė iniciatyva, kuri rūpinasi Lietuvos švietimo sistemoje įtvirtinti lyderystei palankią aplinką, skatina siekti mokinių ugdymosi pažangos, inicijuoti ir vykdyti kokybinius pokyčius savo organizacijose. Visoms rajono ugdymo įstaigoms yra aktualus mokinių pažangos pasiekimų gerinimas, todėl projekto iniciatoriai sumąstė pakviesti įvairių Šalčininkų rajono mokyklų bendruomenės atstovus glaudžiau bendradarbiauti. Į svetingą Santarvės gimnaziją sugužėjo visų rajono gimnazijų atstovai: mokiniai bei mokytojai. Mūsų gimnazijai atstovavo I G klasės mokiniai Paulina Pieško ir Pavel Ozarovski. Kartu su mokiniais pristatyti savo gerų pamokų viziją atvyko ir mokytojos: „Lyderio laikas 3“ narė A. Dailidko bei L. Mickevič-Ozarovska. Dirbdami grupėse pabandė suprasti ir sumodeliuoti, kokia galėtų būti šiandienos mokykla. Pirmiausia mokiniams buvo suteikta galimybė geriau pažinti vieniems kitus, teko surinkti įvairių dalyvių parašus, ši užduotis skatino ryžtingai imtis iniciatyvos, drąsiai siekti tikslo, tobulinti bendravimo įgūdžius. Vėliau ir mokiniams ir mokytojams teko kurti įdomiausių pamokų koliažą, kurį reikėjo pristatyti visiems susirinkusiems. Suplanuoti pamoką panaudojant įvairius mokymo metodus šį kartą teko mokiniams. Baigiantis užsiėmimui visi dalyviai sudalyvavo draugiškame flešmobe, mokėsi šokio, galiausiai pasidalino mintimis, kas gi yra ta aktyvi ir gera pamoka. Dalijantis patirtimi bei svajojant apie gerą mokyklą kilo noras išbandyti pamokas be skambučių, netradicinėje aplinkoje, kur iniciatyvos imtųsi patys vaikai, o mokytojai būtų tik pagalbininkai ir konsultantai. Tikimės, kad dar šiais metais išbandysime šią užgaidą ir paįvairinsime mūsų darbą. Tikimės ir to, kad panašūs mokinių ir mokytojų susitikimai tęsis ir padės kurti bei įgyvendinti vadybines praktikas, nukreiptas į mokinių pasiekimų gerinimą, skatins mokinių ir mokytojų lyderystę.


Lucija Mickevič-Ozarovska

2018-04-20

Kad pasaulis būtų švaresnis ir gražesnis

Akcija „Darom“ pirmą kartą buvo surengta prieš vienuolika metų. Nuo to laiko kasmet mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai prisijungia prie visų Lietuvos savanorių ir išeina tvarkyti mus supančią aplinką - Merkio pakrantę bei mokyklos teritoriją. Darbingai nusiteikę mokiniai bei mokytojai balandžio 20 dieną triūsė iš peties ir sutvarkė Merkio slėnį, pakrantes bei gimnazijos kiemą. Džiaugiamės prisidėję prie šios akcijos ir savo rankomis sukūrę mums visiems gražesnę ir švaresnę aplinką!


Lietuvių kalbos mokytoja Lucija Mickevič-Ozarovska

2018-04-16

Atvirų durų diena Šalčininkų rajono policijos komisariate

Balandžio 13 d. mūsų gimnazijos ketvirtokai nuvyko į rengiamą atvirų durų dieną VPK Šalčininkų r. PK. Mokiniams buvo ne tik įdomu apžiūrėti komisariatą, tačiau ir naudinga sužinoti apie policijos veiklą, pavojus ir kasdienybę.

Mažuosius lankytojus sutiko ir su nelengvu policijos pareigūnų darbu supažindino policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Elena Zinevičienė. Kieme smalsuolių laukė patrulių būrio pareigūnų pagrindiniai darbo įrankiai – automobiliai su visa juose įdiegta technika, skirta eismo saugumo kontrolei užtikrinti.


Atvirų durų diena baigėsi kinologo su tarnybiniu šunimi Baltazaru pasirodymu. Mokiniai žavėjosi, klausė pareigūno apie šuns dresūrą, domėjosi apie jo pagalbą tarnyboje.

Soc.pedagogė Aleksandra Godovščikova

2018-04-10

Lankymasis Jaunimo darbo centre

Balandžio 10 d. II G klasės mokiniai lankėsi Jaunimo darbo centre Šalčininkuose. Jaunimo užimtumo skyriaus vyr. specialistė Anastasija Svorobovič vedė užsiėmimą „Karjeros kelio pasirinkimas“, kurio metu mokiniai gavo informaciją apie svarbiausius profesijos pasirinkimo aspektus.

Po filmukų „Karjeros planavimo žingsniai“ peržiūros, mokiniai su vyr. specialiste aktyviai diskutavo apie kiekvieno karjeros planavimo etapo svarbą ir ypatumus. Po to atliko savęs pažinimo testą. Šio susitikimo metu mokiniai suprato, kad karjeros pasirinkimas – visą gyvenimą trunkantis sprendimas. Pasaulis keičiasi kasdien. Specialybių, kurios populiarios šiandien, rytoj gali ir nebelikti. Tačiau klausimai, kuriuos reikėtų sau užduoti, reaguojant į besikeičiančią aplinką, išlieka tie patys: „Kas aš esu?“, „Ko aš noriu?“ ir „Kuo galiu būti naudingas sau ir aplinkai?“


Tikimės, kad šis užsiėmimas prisidės prie mokinių tolesnio sėkmingo kelio pasirinkimo.

Gimnazijos psichologė Oksana Rympo

2018-03-24

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ

Kovo 19 – 23 dienomis mūsų gimnazijoje vyko VšĮ „Vaikų linijos" inicijuojama akcija „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ". Dalyvaudama šioje akcijoje, gimnazijos bendruomenė stengėsi atkreipti dėmesį į patyčių problemą bei skatinti pagarbius ir draugiškus tarpusavio santykius. Visą savaitę vyko įvairūs praktiniai ir kūrybiniai užsiėmimai, prevencinių filmukų peržiūros, diskusijos. Pradinių ir vyresnių klasių mokiniai dalyvavo soc. pedagogės A. Godovščikovos ir psichologės O. Rympo organizuotose akcijose ir užsiėmimuose. Vyresnių klasių mokiniai kartu gamino ir kepė įvairius skanėstus, dalyvavo sporto varžybose su Šalčininkų Tūkstantmečio gimnazijos mokiniais. 5 klasės mokiniai dalyvavo draugiškame susitikime su Jašiūnų pagrindinės mokyklos bendraamžiais. 7 - IG klasių mokiniai susitiko su VPK Šalčininkų r. Veiklos skyriaus vyr. tyrėja E. Zinevičiene. Patys mažiausieji – ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai – dalyvavo logopedės I. Boguševič-Vlasovos užsiėmimuose. Klasės valandėlių metu auklėtojai su mokiniais kalbėjo apie toleranciją, supratimą, draugiškumą bei meilę kitam.


Tikimės, kad „Veiksmo savaitės Be Patyčių“ renginiai padės stabdyti patyčias gimnazijoje, o tarp mokinių pradės vyrauti pagarba, tarpusavio supratimas ir draugiškumas.

Gimnazijos psichologė Oksana Rympo, soc. pedagogė Aleksandra Godovščikova

2018-03-24

Šnypščianti „Savaitė BE Patyčių“ su logopede

2018 m. kovo 19-23 d. mūsų gimnazijos bendruomenė dalyvavo prevenciniame projekte „Veiksmo savaitė BE Patyčių 2018“, o mokiniai noriai įsitraukė į pedagogų organizuotus renginius ir veiklas, kurių tikslas buvo supažindinti ir priminti mokiniams apie saugumo jausmo svarbą, agresyvaus elgesio kenksmingumą ir pasekmes, tinkamo bendravimo taisykles ir tolerantiško požiūrio vieni į kitus svarbą. Atsižvelgiant į tai, logopedinių užsiėmimų tematika taip pat buvo glaudžiai susijusi su veiksmo savaitės aktualijomis. Priešmokyklinukai ir 1-3 kl. mokiniai buvo pakviesti apsilankyti neįprastoje šalyje – šnypščiančioje ir ūžiančioje šalčio šalyje, kurioje gyvena draugiški pingvinai. Vaikai susipažino su šių paukščių gyvenimo ypatybėmis bei atsižvelgdami į pingvinų draugiškumą vienas kitam, kūrė draugiškumo taisykles. Logopedinės veiklos metu vaikai žaidė įvairius didaktinius-logopedinius žaidimus: „Šilta-šalta“, „Žuvyčių ir krabų gaudymas“, „Plaukiojančios spalvotosios gumytės“, „Bangelių pūtimas“ bei „Aprenkime pingvinus“. Šių pratimų tikslas buvo:

• Šnypščiamųjų ir švilpiamųjų garsų įtvirtinimas;
• Artikuliacinio aparato bei taisyklingo kvėpavimo lavinimas;
• Foneminio suvokimo lavinimas;
• Orientavimosi erdvėje lavinimas;
• Akies-judesio koordinacijos tikslinimas bei smulkiosios ir stambiosios motorikos lavinimas.


Logopedinių pratybų su pingvinais metu vaikai įsitikino, kad geri tarpusavio santykiai ir pagarba vienas kitam yra draugystės pagrindas.

Gimnazijos logopedė – Inesa Boguševič-Vlasova

2018-03-23

Kovo 22 d. II G klasės mokiniai nusprendė pasinaudoti Genocido aukų muziejaus ir Tuskulėnų rimties parko memorialinio komlekso pasiūlymu dalyvauti edukacinėje pilietinio ir tautinio ugdymo programoje „Atverta istorija“. Mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Lietuvos gyventojai lageriuose ir tremtyje“. Sužinojo, kuo skyrėsi gyvenimas tremtyje nuo kalinimo lageryje. Užsiėmimas buvo iliustruotas gausia vaizdine medžiaga, atskleidžiančia represijų mastą ir jų motyvus, nepaprastai sunkias kalinių darbo ir buities sąlygas. Dešimtokai apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas, KGB vidaus kalėjimo kameras.



Po to apsilankė Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse. Gidė supažindino su Tuskulėnų dvaro istorija: XVI a. - tai karaliaus Žygimanto Augusto žemės, XIX a. - vienas iš Vilniaus kultūros židinių, sovietmečiu - dvaras nacionalizuotas ir akylai saugotas – čia imta slėpti represinių struktūrų nusikaltimus. Parke buvo užkasami KGB kalėjime sušaudyti žmonės. Gimnazistai sužinojo, kad atkūrus Lietuvos Nepriklausomybę, archeologinių tyrimų metu nustatyta, kad nuo 1944 m. rugsėjo 28 d. iki 1947m. balandžio 16 d. egzekucijos buvo įvykdytos 767 asmenims. 559 nužudytieji buvo lietuviai, 56 – rusai, 52 – lenkai, likusieji – vokiečiai, baltarusiai, latviai ir kiti. Dvaro teritorijoje buvo rasti 724 žmonių palaikai, kurie dabar ilsisi memorialinio komplekso koplyčioje - kolumbariume. Tuskulėnų kolumbariumas tai rimties ir susikaupimo erdvė, apsilankymas kurioje padarė neišdildomą įspūdį jauniems žmonėms. Jie galėjo susimątyti apie tai, kad jų protėviai sunkiai kovojo vardan laisvės, vardan vaikaičių geresnės ateities.

Istorijos mokytoja Kristina Karpič

2018-03-22

Mes su broliu Augustinu laimėję prizą už sukurtą animacinį filmuką, nusprendėme pasidalinti juo su klasiokais. Tas prizas tai apsilankymas LRT muziejuje ir studijose. Kovo 21 dieną lydimi lietuvių kalbos mokytojos ir pakvietę dailės mokytoją nuvažiavome į LRT muziejų. Gidė apvedė mus po visus LRT pastatus. Labai patiko jos pasakojama radijo ir televizijos atsiradimo ir vystymosi istorija. Muziejuje pamatėme kaip vystėsi televizija nuo pirmosios kino kameros iki skaitmeninių technologijų. Dar apsilankėme garso įrašo studijoje. Labai neįprasta buvo girdėti su mumis bendraujantį laidų vedėją ir filmų personažų įgarsintoją Marių Žiedą, paparastai mes jį girdime žiūrėdami filmus, o čia jis su mumis bendravo ir uždavinėjo klausimus. Buvo smagu. Įdomu buvo stebėti kaip vedėjai ruošiasi filmavimui. Mūsų apsilankymo metu „Sveikinimo koncerto“ vedėja Regina Jakubauskaitė rengėsi transliacijai. Pabuvojome Gustavo Virtuvėje, nusifotografavome jo paties dekoruotoje kertelėje. Didžioje salėje stebėjome, kaip buvo rengiama scena ir apšvietimas naujai LRT laidai. Tokie darbai trunka čia nuolat ir tęsiasi ilgai. Salę parengti laidos filmavimui užtrunka dvi dienas.Visko apsakyti žodžiais neįmanoma, skatiname ten apsilankyti ir viską pamatyti. O klasiokus kviečiu pasidalinti įspūdžiais.


IG klasės mokinys Pavel Ozarovski

2018-03-14

Įgyvendinant projektą „Kai norime kalbėt apie tėvynę“ kovo 13 d. gimnazijoje vyko pažintinis-pramoginis konkursas „Lietuviškai apie Lietuvą“. Jame dalyvavo 6, 7, 8, Ig klasių atstovai. Šį kartą rungtyniavo ne klasės tarpusavy, o komandos, kurios burtų būdu buvo sudarytos iš skirtingų klasių mokinių. Žaidimo metu komandos turėjo parodyti kaip sugeba kurti, užbaigti rimuotus dainos posmus, iš nuotraukų atpažinti Lietuvos žinomą miestą, Lietuvai nusipelnusią asmenybę, atspėti mįslę ir pan. Šeštokai pritariant gitaroms uždainavo žinomą dainą "Žemėj Lietuvos". Visos komandos puikiai pasirodė, tačiau su minimaliu atotrūkiu laimėjo komanda, kurią sudarė Paulina, (Ig), Emil (8kl.), Viktorija (7kl.) ir Dominika (6kl.). Dėkojame visiems mokiniams už dalyvavimą ir Lietuvos kultūros puoselėjimą. Tikimės, kad buvo smagu!


Organizatorės: Lucija Mickevič-Ozarovska ir Kristina Karpič

2018-03-12

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Svarbiausi Lietuvos istorijos puslapiai. Renginio organizatorės lietuvių kalbos mokytojos I. Kropienė ir M. Milevska.


2018-03-02

Metų ratas sukasi nesustodamas, ir, pasak lietuvių klasiko K. Donelaičio, Jau saulelė vėl atkopdama budina svietą“. Vienas iš pirmųjų pavasario pranašų Lietuvoje – Šv. Kazimiero diena. Ta proga IIG klasės mokiniai ir jų auklėtoja organizavo gimnazijoje Kaziuko mugę, kurioje galėjo dalyvauti visų klasių mokiniai: ir maži ir dideli. Šis renginys mokykloje organizuojamas pirmą kartą, bet, tikimės, taps tradicija.


Lietuvių kalbos mokytoja Lucija Mickevič-Ozarovska

2018-02-16

VASARIO 16-oji – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

ŠIMTMETIS - sėkmės istorija, kurią kūrė visi Lietuvos žmonės. Lietuva-šis žodis yra brangus kiekvieno jos piliečio širdžiai. Laukdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazijos pradinukai kartu su lietuvių kalbos mokytojomis kalbėjo apie Lietuvą…

Pirmokai pirmą kartą prakalbo apie Lietuvą lietuviškai, susipažino su tėvynės sostine, heraldika. Pasimokę sugebėjo ir patys papasakoti, ką sužinojo apie tėvynę. Antrokams vasario 12-14 dienomis buvo rodomos skaidrės apie Lietuvą. Mokiniai susipažino su legenda apie Gedimino pilį. Pasikartojo simbolius, miestų, upių, ežerų pavadinimus. Klausėsi tautinių dainų, deklamavo eilėraščius. Atliko kūrybinę užduotį „Pažįstu Vilnių“. 3 klasė – inscenizavo legendą apie Vilniaus miesto įkūrimą. Deklamavo apie gimtinę eilėraščius. Surašė savo mintis tema-„Ką man reiškia tėvynė Lietuva?“. Pasakojo apie lietuvių tradicijas bei papročius. 4 klasėje vasario 15 dieną įvyko viktorina „Ką aš žinau apie Lietuvą“. Buvo pateikta 15 klausimų, į kuriuos mokiniai turėjo atsakyti (mokiniai temai „Apie Lietuvą“ pasiruošė iš anksto). Per pirmą pamoką mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja giedojo Lietuvos himną. Susipažino su senovės lietuvių gyvenimu, vaizdavo Lietuvą kūrybiniuose darbeliuose.


Visų pradinių klasių mokiniai savo kūrybinius dailės darbelius apie gimtinę pateikė parodai. Mokytojos apibendrindamos visą darbą drąsiai teigė, kad mokiniai puikiai atliko užduotis. Sužinojo ir išmoko daug naujo apie tėvynę Lietuvą. Pristatė savo darbelius. Pamokos pavyko, mokiniams patiko. Mokiniai parodė, kad jiems gimtinė yra svarbi.

Parengė: lietuvių kalbos mokytoja Aleksandra Čimborienė

2018-02-16

Mūsų gimnazijos moksleiviai ir mokytojai Vasario 16 d. kartu su Šalčininkų rajono jaunimu dalyvavo iškilmingoje eisenoje „Lietuvos valstybės keliu“. Nešini trispalvėmis, istorinėmis ir savo mokyklų vėliavomis, Šalčininkuose ėjo keliu, jungiančiu su Lietuvos valstybe ir jos kūrėjais.


Lietuvių kalbos mokytoja Lucija Mickevič-Ozarovska

 < 32 31 

 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 

20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 >