Get Adobe Flash player

Kontaktai

          


  • Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija 
  • Įmonės kodas:  291417190
  • Adresas: M. Balinskio g. 16,  Jašiūnų mstl., LT-17249 Šalčininkų r. Lietuva
  • Telefonas: + 370 380 35118
  • El. paštas: 

balinskio.gimnazija@etanetas.lt

 Skaityti daugiau 

Pamokų laikas
            1 p.     08:00 - 08:45

            2 p.     08:55 - 09:40

            3 p.     09:50 - 10:35

            4 p.     10:55 - 11:40

            5 p.     12:00 - 12:45

            6 p.     12:55 - 13:40

            7 p.     13:50 - 14:35

            8 p.     14:45 - 15:30­

Nuorodos


   

  

  • Svetainė atnaujinta:


Naujienos

   39                     

2020-02-10

Dalyvavimas parodoje „Studijos 2020“

„Ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas? Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis?“ – tai klausimai, kuriuos užduoda daugybė jaunų žmonių, atsidūrę tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo kryžkelėje.

Atsakymų į šiuos klausimus IIIG klasės mokiniai ieškojo Tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „STUDIJOS 2020“. Joje buvo pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, tarptautinės studijų programos, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos. Karjeros konsultantai, mokymo ir verslo įstaigų atstovai, moksleivių ir studentų organizacijų nariai stengėsi padėti jaunuoliams apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti tolimesnę savo ateitį.


Karjeros ugdymo specialistė Oksana Rympo

2020-02-07

Lietuvių kalbos online diktantų turnyras

Lietuvių kalbos ir kultūros dienas pradėjome šiandien online diktantų turnyru. Aštuntokai ir vienuoliktokai susirungė lietuvių kalbos pamokoje. Dvi klasės – dvi komandos - rašė online diktantą. Kiekvienos komandos atstovai, atsisėdę prie kompiuterio, turėjo be klaidų parašyti diktuojamus sakinius. Vieno taško persvara laimėjo aštuntokai. O daugiausia taškų nugalėtojų komandai pelnė: Emilija, Karolina ir Augustin. Be klaidų sakinius parašę vienuoliktokai tai: Raimond ir Paulina.


Lietuvių kalbos mokytoja Lucija Mickevič-Ozarovska

2020-01-21

Šalčininkų kultūros centro parodų salėje šiomis dienomis pristatoma grafiko Vlado Liatuko darbų paroda „Lietuva mano“. Su 8 klasės mokiniais nusprendėme ten nuvykti ir surengti netradicinę pamoką. Šie menininko kūriniai skirti visiems mylintiems savo tėvynę ir atvaizduoja jie pastarųjų 30 metų Lietuvai svarbius įvykius. Įvykius, kupinus skausmo, kančios, melo, o taip pat ir vilties, ryžto, didžiulio noro siekti laisvės Lietuvai. Vieni darbai vaizduoja amžinąją ugnį, šildančią žuvusiųjų amžinojo įšalo žemėje tėvynainių sielas, kiti - nuo lietaus ir šalčio suaižėjusį medinį kryžių, simbolizuojantį tūkstančių žmonių nueitą Golgotos kelią, treti – Arkikatedros bokšto laisvės varpus, skambinančius Aleliuja Lietuvai, dar kiti – tėvų namų idilišką ramybę. Aštuntokai apžiūrėję reprodukcijas gavo užduotis, kurias turėjo atlikti: įsižiūrėti į kūrinių detales, aptarti juose vaizduojamus motyvus, interpretuoti tam tikrus vaizdinius, aprašyti savo įspūdžius bei asociacijas. Keli mokiniai ryžosi sukurti reportažą, todėl su nekantrumu lauksime  jų darbo rezultato.


Lietuvių kalbos mokytoja Lucija Mickevič-Ozarovska

2020-01-15

Mokytis aktorinio meno yra smagu

Saulėtą sausio 15 dienos popietę mes, IIG klasės mokiniai, skubėjome į „Aušros“ gimnaziją, kur mūsų jau laukė aktorius Šarūnas Gedvilas, kuris jau antrą kartą atvyko mokyti vaikų aktorinio meno, ir mūsų draugai „lietuviukai“.

Viso susitikimo metu aktorius nestokojo sąmojo, buvo atviras ir betarpiškas, tuo „užkrėtė“ ir mus. Net patys droviausi nesėdėjo salės kampe, o kartu žaidė ir visiems buvo gera ir linksma.


Greitai prabėgo susitikimui skirtas laikas ir turėjome atsisveikinti: ir su puikiu aktoriumi ir su draugais, tikėdamiesi, kad toks susitikimas buvo ne paskutinis.

IIG klasės mokinė Julieta Kropaitė.

2020-01-13

Atmintis gyva, nes liudija... Šia pilietine iniciatyva prisiminėme tragiškus 1991 metų sausio įvykius, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri reiškia gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.2020-01-06

Prieš Naujuosius Metus vyresniųjų klasių mokiniai stengiasi paruošti vaikams tikrą Naujametinę šventę. Šiemet pradžiuginti vaikus turėjo III G klasės mokiniai. Gruodžio 27 dieną visi susirinko gimnazijos salėje. Vaikai persirengė visokiausiais mėgstamiausių pasakų ir filmų personažais. Vienuoliktokai parengė pradinukams daug įvairių konkursų, kur reikėjo ir gerokai pagalvoti, ir šiek tiek pajudėti. Kartu su visais šoko ir gerai leido laiką keli nykštukai, angelas ir snieguolė. Netrukus atėjo laikas kviesti Kalėdų Senelį. Ir berniukai, ir mergaitės su nekantrumu laukė jo dovanų.


III G kl. mokinė Angelina Bogdan

2019-12-20

Kiekvienais metais šventiškai papuoštoje gimnazijos salėje, kur rodomas kalėdinis vaidinimas, susitinka tėvai, mokytojai ir mokiniai. Scenoje matome puošniais kostiumais apsirengusius septintokus, stebime jų vaidinamų personažų elgesį, klausomės jų dialogų bei choro atliekamų giesmių. Scenoje susipina nuo seno žinomi ir naujoviški motyvai, pamokantys, kad dvasinės vertybės visada laimi. Šių metų kalėdinis vaidinimas parodė mums kaip pas naujai gimusi kūdikėlį Jėzų skuba iš visų pasaulio žemynų tikintieji. O šį gražų spektaklį paruošė 7 klasės mokiniai su savo auklėtoja Alicija bei tikybos mokytoja Edita. Negalima įsivaizduoti šitos šventės be kalėdinių giesmių – senų, tradicinių ir naujų. Muzikos mokytoja Česlava su berniukų choru papuošė šventę kalėdinėmis giesmėmis. Po spektaklio pasidalinome kalėdaičiais ir palinkėjome vieni kitiems ramių ir džiaugsmingų švenčių.


Lucija Mickevič-Ozarovska

2019-12-20

Kalėdinės lietuvių ir lenkų kalbos pamokėlės.

Ačiū visiems už šiuos metus, kad buvote kartu, kad esate ir būsite. Ramių ir jaukių švenčių!


Lucija Mickevič-Ozarovska

2019-12-10

Apie mus rašo Šalčininkų rajono savivaldybės portalas

Jašiūnų M. Balinskio gimnazijos moksleiviai jau kelerius metus kuria ir dalyvauja įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose moksleivių filmų konkursuose. Pirmi laimėjimai animacijos kūrimo konkursuose jau džiugino mus 2017 ir 2018 metais. O 2019-ieji buvo kupini naujų pergalių. Kviečiame žiūrėti vieną animacinį filmą „Šalčios žemės padavimai“


Šaltinis: Šalčininkų rajono savivaldybė | Paskelbta 2019-12-09

2019-12-06

Moksleivių filmų konkurse „Vietovardžiai“, kurį organizavo Kauno kino studija „Kadras“ rungėsi net 57 atsiųsti iš įvairiausių Lietuvos vietovių moksleivių filmai. Esame laimingi, kad mūsų mokinių Pavelo ir Augustino Ozarovskių filmas „Šalčios žemės padavimai“ aplenkė daugybę kitų filmų ir užėmė 3 vietą. Už tai moksleiviai buvo pakviesti į Kauno rotušę ir apdovanoti ne tik diplomais bet ir pinigine premija.

Netrukus, po vieno apdovanojimo, įvyko ir kitas. Šį kartą III G klasės moksleivių grupė (Paula, Karina, Angelina, Evelina ir Pavel) buvo apdovanota už 3 vietą reportažų konkurse. Mokinių reportažas „Jasiūnų seniūnijos diena“ jau buvo įkeltas gimnazijos tinklapyje.

Džiaugsmingai mokinius nuteikė ne tik laimėjimai konkursuose bet ir pati šventinė atmosfera. Puošni ir prabangi rotušės baltoji salė, graži eglutė, gabių Kauno moksleivių atliekami muzikiniai kūriniai, vertintojų pagyrimo žodžiai ir, be abejo, neįprastai pasipuošusi Kauno rotušės aikštė bei visas senamiestis.

Šiomis pergalėmis palydime mums labai sėkmingus ir kūrybingus 2019-tuosius ir įžengiame į naujuosius su naujomis idėjomis ir viltimis. Lai pildosi mūsų sumanymai ir 2020-taisiais.


Dėkoju gimnazijos administracijai už suteiktą galimybę aplankyti Kauną nemokamai. Tai tikrai labai graži ir vertinga dovana mokiniams už jų pastangas.

Kūrybinės grupės kuratorė Lucija Mickevič-Ozarovska

2019-12-06

Kai į namus pamažu ateina Kalėdų dvasia, jaukiais žiemos vakarais, ketvirtos klasės mokiniai turėjo užduotį - parašyti laišką Kalėdų Seneliui. Laiškuose mokiniai atskleidė netikėčiausius savo norus, atvėrė slapčiausias sielos kerteles, pasakodami apie savo vaikiškus troškimus. Tuos laiškus vaikai įdėjo į tam skirtus šventiškai apipavidalintus vokus, kurie ketvirtokams suteikė dar daugiau laimės.


Saulėtą žiemos penktadienį per lietuvių kalbos pamoką, kartu su mokytoja, ketvirtokai išsiruošė į paštą tuos laiškus išsiųsti Kalėdų Seneliui į Laplandiją. Smagu buvo žiūrėti į laimingus ir tviskančius tikėjimu ketvirtokų veidus. Nuoširdžiai tikiu, kad išsipildys slapti mokinių troškimai.

Lietuvių kalbos mokytoja Malgožata Milevska

2019-12-02

Tarptautinės draugo dienos minėjimas

Lapkričio 29 d. yra minima Tarptautinė draugo diena, todėl visą savaitę gimnazijos psichologė Oksana Rympo vedė įvairius užsiėmimus 1-6 klasių mokiniams. Draugo dienos minėjimo tikslai – plėsti mokinių sampratą apie draugystę, skatinti mokinių bendradarbiavimą, pagarbą vienas kitam ir mokyti atpažinti dalykus, trukdančius draugiškai bendrauti.

Pradinių klasių mokiniams buvo pravesti tokie užsiėmimai kaip: „Vienišas kengūriukas“, „Pavydžių robotų planeta“, „Klounas pikčiurna“, „Bendradarbiaujančių skruzdėlių istorija“. Jų metu mokiniai atlikinėjo įvairias užduotis, diskutavo ir dalinosi savo patyrimais bei kartu buvo ieškomi pozityvūs sprendimai iš sudėtingesnių situacijų.

Draugystės užuomazgos prasideda nuo mažens, todėl 5 klasės mokiniai kartu su psichologe nusprendė aplankyti ir priešmokyklinukus. Susitikę su jais, penktokai bandė paaiškinti, kas yra draugystė ir kodėl ji yra svarbi. Po to įteikė „Dešimt draugystės įsakymų“ bei pagamintas origami technika žuveles kaip priminimą, jog draugystė neturi ribų ir amžiaus apribojimų.

6 klasės mokiniai dalyvavo psichologės užsiėmime „Draugystės maišelis“. Tuomet per meninę raišką kalbėta apie savęs pažinimą ir draugystę silpninančius veiksnius. Tuo tarpu penktos klasės mokiniams psichologė O. Rympo ir dailės mokytoja L. Fedotova pravedė užsiėmimą „Gera kartu bendrauti, svajoti ir kurti“.


Kiekvienam yra svarbu turėti draugų. Draugystė – tai nepaprastas, kupinas atradimų patyrimas.  Jis padeda mums augti, pažinti pasaulį, atskleisti save. Todėl draugaukime ir džiaukimės nuoširdžiu bendravimu su kitais.

Gimnazijos psichologė Oksana Rympo

 < 40 39 38 37 36 35 34 33 32  31 

 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 

20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 >