Get Adobe Flash player

Kontaktai

          


  • Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija 
  • Įmonės kodas:  291417190
  • Adresas: M. Balinskio g. 16,  Jašiūnų mstl., LT-17249 Šalčininkų r. Lietuva
  • Telefonas: + 370 380 35118
  • El. paštas: 

balinskio.gimnazija@etanetas.lt

 Skaityti daugiau 

Pamokų laikas
            1 p.     08:00 - 08:45

            2 p.     08:55 - 09:40

            3 p.     09:50 - 10:35

            4 p.     10:55 - 11:40

            5 p.     12:00 - 12:45

            6 p.     12:55 - 13:40

            7 p.     13:50 - 14:35

            8 p.     14:45 - 15:30­

Nuorodos


   

  

  • Svetainė atnaujinta:


Naujienos

  40                       

2020-03-04

8 klasės mokinių sukurtas filmas „Jūratė ir Kastytis“

Geras menininkas yra tas, kuris ieško naujų išraiškos formų, išjudina meno pasaulį, laužo stereotipus, eksperimentuoja, žaidžia. Vienas tokių žaidėjų yra dramaturgas Kostas Ostrauskas - Absurdo teatro atstovas. Bet ar iš tikrųjų Absurdo teatras yra absurdiškas? Savo dramoje „Jūratė ir Kastytis“ autorius tarsi užduoda klausimą: o kas būtų, jei Maironio poemos personažai pasielgtų ne pagal Maironio scenarijų, jei jie sulaužytų stereotipus, jei nepaklustų iš aukščiau nustatytiems dėsniams? Kas būtų jei Kastyčiui mielesnė būtų ne Jūratė, o, tarkim, Botticellio Venera? Kostas Ostrauskas pateikia mums žaismingą eksperimentą, o aštuntos klasės mokiniai jį perteikia šiame filme.Darbo vadovė lietuvių kalbos mokytoja Lucija Mickevič-Ozarovska

2020-03-01

Vasario 28 d. mūsų gimnazijos 2a klasės mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos renginyje „Tau, vaikuti, dovanoju skambią skambią kalbą“ Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje. Renginyje dalyvavo 4 komandos, kurios turėjo paruošti namų darbą, atlikti įdomias užduotis. Mūsų gimnazijos mokiniai drąsiai atsakinėjo į klausimus. Renginio pabaigoje visi mokiniai ir jų mokytojos gavo padėkos raštus ir dovanas.

Nuoširdžiai dėkoju Rudaminos F. Ruščico gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai Anai Atkinskajai už kartu organizuotą renginį, už idėjos palaikymą ir įgyvendinimą, mokytojoms Jolantai Choružai, Barbarai Buinovskai, Violetai Radevič, Laimutei Žilinskienei už bendradarbiavimą, direktorės pavaduotojai ugdymui Miroslavai Klim už svetingą ir draugišką priėmimą gimnazijoje.


Grįždami iš renginio dar suspėjome aplankyti Pelėdų parką Rudaminoje. Parko savininkai be galo įdomiai ir žaismingai pasakojo vaikams apie pelėdas. Turėjome galimybę pelėdas net palaikyti ant rankos, padaryti nuotraukas su jomis. Aišku, ne visos pelėdos norėjo pozuoti. Verta aplankyti šią nuostabią vietą ir jos gyventojus.

Lietuvių k. mokytoja Jelena Byčinskienė

2020-03-01

Vasario 26 d. lietuvių kalbos mokytojos I. Kropienė ir J. Byčinskienė vedė atvirą pamoką „Lietuviškai apie Lietuvą“. Pamokoje dalyvavo 2a ir 2b klasių mokiniai. Užduočių buvo daug ir įvairių –  sudėlioti dėlionę, atsakyti raštu į klausimus apie Lietuvą, klausant himno įrašyti praleistus žodžius.


Laikas praėjo labai greitai, o už dalyvavimą pamokoje visi mokiniai gavo padėkas ir saldžias dovanėles.

I. Kropienė, J. Byčinskienė

2020-02-26

Vasario 26 dieną gimnazijos 3-6-7 klasių mokinių komanda dalyvavo Šalčininkų rajono mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Varžybos buvo labai įtemptos, nes visos komandos buvo stiprios, bet mes drąsūs, stiprūs ir vikrūs, todėl iškovojome garbingą III vietą. Dėkojame mokiniams už ištvermę, drąsą ir gebėjimą dirbti komandoje.


Kūno kultūros mokytojai A. Žuravska, A. Balkė

2020-02-26

Vaizdo klipo kūrimo konkursas „Žalingi įpročiai – kelias į bedugnę. Ką renkiesi Tu?“

Šalčininkų rajono policijos komisariatas skelbė vaizdo klipų konkursą „Žalingi įpročiai  - kelias į bedugnę. Ką renkiesi Tu?“. Šiame konkurse dalyvavo mūsų gimnazijos 7 ir IG klasių mokiniai. Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos devintokai užėmė III vietą.


Soc. pedagogė A. Godovščikova

2020-02-25

Technologijų pamoka kitaip

Įgyvendinant Kultūros paso paslaugas vasario 24 d. mūsų gimnazijoje įvyko neįprastas ir labai įdomus edukacinis užsiėmimas 3D rašiklis - kūrybiškiems moksleiviams“, kuriame dalyvavo penktos bei šeštos klasės moksleiviai. Trumpos teorinės dalies metu mokiniai susipažino su 3D rašiklio veikimo principais ir darbo metodais, išmoko jais naudotis. Praktikos metu kiekvienas turėjo progą atlikti darbą savarankiškai, pasinaudodamas savo fantazija. Visi pasirodė sumanūs ir kūrybingi. Labai atsakingai ir kruopščiai atliko užduotį. Šis edukacinis užsiėmimas leido mokiniams išmokti naudotis naujomis technologijos priemonėmis, o mokytojams suteikė galimybę paįvairinti technologijų pamokas.


Andžela Dailidko, gimnazijos Kultūros paso koordinatorė

2020-02-24

„Brrr... Sušalome į ragą!
Bet žiema mums nebaisi!
Štai, kaitri ugnelė spraga.
Tuoj sušilsime visi!...“
Būtent taip apibūdinčiau mūsų visų nuotaiką šeštadienį, kai mūsų "D&S" komanda dalyvavo Užgavėnių mugėje Šalčininkuose. Nors buvo šalta ir vėjuota, bet buvo linksma ir smagu.


Dėkojame Šalčininkų kultūros centrui už galimybę dalyvauti.

2020-02-20

„Su Nemunu pateka saulė.
Linguoja lopšinė Laisva.
Prie Nemuno Mano pasaulis -
Gimtoji šalis Lietuva.“ (P. Širvys)

Penktadienį, vasario 14 d., mūsų gimnazijoje įvyko renginys „Prie Nemuno mano gimtinė“, kuris buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Susirinkę mokiniai ir mokytojai sugiedojo Lietuvos himną. Po to 6 ir 7 klasių mokiniai deklamavo eiles apie Lietuvą, tautą, laisvę. Renginio pabaigoje mokiniai sudainavo dainą „Nupiešiu Lietuvą“. Dėkoju visiems dalyvavusiems renginyje.


Lietuvių kalbos mokytoja Jelena Byčinskienė

2020-02-18

Vasario 15 dieną mūsų gimnazijos aktų salėje įvyko 64-osios laidos šimtadienio šventė. Šiais metais abiturientai pasirinko detektyvinio stiliaus šimtadienį. Šventėje apsilankė detektyvas Šerlokas Holmsas, kuris turėjo ištirti įvykdytą nusikaltimą.

Iškilmingą šventę moksleiviai pradėjo polonezo šokiu. Šventinio pasirodymo metu skambėjo dainos, šiuolaikiniai šokiai. Abiturientai vaizdingai perteikė, ką išgyvena mokiniai per mokymosi laikotarpį.


Džiaugiuosi, kad abiturientams pavyko atskleisti šventės idėją, kad žiūrovams tai paliko puikų įspūdį. O jiems patiems linkiu susikaupimo ir sėkmės likusias 100 dienų gimnazijoje.

IV G klasės auklėtoja A. Čimborienė

2020-02-14

Kaip švęsti Lietuvos gimtadienį? Mūsų I – IV g klasių 31 gimnazistas nusprendė dalyvauti Šeštame Nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“. Konkurso tikslas: puoselėti Lietuvos valstybės istorinę atmintį. Pirmo etapo užduotį sudaro 30 atvirų klausimų. Dalyviai, surinkę daugiausia taškų, bus apdovanoti „Lietuvos istorijos žinovo“ padėkomis. Organizacinis komitetas kvies dalyvauti II Konkurso etape mokinius, surinkusius daugiausia taškų. Antras etapas vyks 2020 m. kovo 10 dieną Lietuvos Respublikos Seime. Džiaugiuosi, kad jaunimas sugeba taip prasmingai švęsti Valstybės šventę.


Istorijos mokytoja, Kristina Karpič

2020-02-14

Žaidimai su širdele „Sša“

Logopedės ir vaikų dialogas:
- Vaikai, ar žinote kokia rytoj bus diena?
Klasėje tyla, niekas neatsako.
- Vaikai, rytoj bus šv. Valentino diena. Tai tokia diena, kuomet vieni kitus apkabiname ir sakome: „Aš tave myliu!“.
Į šį atsakymą sureagavo viena mokinė:
- Aaaaa, tai tokia šventė mano namuose kasdien!
Taip gerai nusiteikę „Nykštukų“ grupės vaikai pradėjo smagius logopedinius žaidimus su širdele „Sša“.


Gimnazijos logopedė

2020-02-14

Vasario 11d. mūsų gimnazijos šeštokai lankėsi Lietuvos Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje. Nors apsilankėme vaikų literatūros skyriuje, bet šį kartą lankymo objektu buvo ne biblioteka o dirbtuvės PATS SAU.

PATS SAU – Pasidaryk, Atrask, Tausok, Smalsauk, Siek, Atpažink, Užfiksuok. Jau tik pradėjus koordinatoriui pasakoti, supratome, kad į dirbtuves užsuka kūrybingi, smalsūs vaikai ir jaunimas. Čia galima dirbti su 3D spausdintuvu, vinilo ir kaitrinių plėvių pjaustikliu, kaitriniu presu. Galima rasti robotikos ir elektronikos rinkinį, programuoti skirtus mikrokompiuterius, kompiuterius su reikiama programine įranga ir daug įvairių medžiagų vaikų idėjoms paversti apčiuopiamomis. Rūsyje yra įsikūrusios medijų dirbtuvės, kur apstu garso ir vaizdo įrašų, kur praktikuojamas programavimas, 3D modeliavimas ir kt. Galima dirbti vienam arba su draugais. Vienintelė sąlyga - išankstinė registracija. Įėjimas nemokamas. Dėkojame technologijų mokytojui Vitalijus Jancevičiui už labai įdomią ekskursiją, socialinei pedagogei - Aleksandrai Godovščikovai už globą ekskursijos metu. Vaikai grįžo kupini naujų įspūdžių ir geros nuotaikos, sudominti dirbtuvių galimybėmis.


6 klasės auklėtoja Kristina Karpič

2020-02-14

Teisės pažeidimai ir nepilnamečių atsakomybė

Vasario 6 dieną mūsų gimnazijoje viešėjo Šalčininkų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė E. Zinevičienė, kurį  skaitė pranešimus apie nepilnamečių teisinę atsakomybę 7-10 klasių mokiniams. Paskaitos metu pareigūnė supažindino mokinius su jų pareigomis, vyraujančiais nepilnamečių teisės pažeidimais Lietuvoje, tokiais kaip: kelių eismo pažeidimai, vagystės, viešosios tvarkos pažeidimai, psichoaktyvių medžiagų vartojimas, jų turėjimas, pasekmėmis bei nuobaudomis.


Tikimės, kad mokiniai bus atsakingi ir pilietiški!

Soc. pedagogė A. Godovščikova

2020-02-12

Vasario 6-ąją, vyko „Lietuvos Junior Achievement“ regioninė Vilniaus jaunųjų bendrovių mugė, kurioje dalyvavo mūsų MMB komanda „D&S“. Parodoje dalyvavo daugiau nei 200 moksleivių iš visos Lietuvos.

Jaunųjų bendrovių eXpo - tai galimybė jaunuoliams įvertinti per moksleivių bendrovės kūrimo laikotarpį savo padarytą pažangą bei jaunus verslus įvertinti komisijos nariams (o jų buvo net 63). Mokinių bendrovės turėjo parodyti per praktines verslumo pamokas įgytus įgūdžius bei kompetencijas, finansinio raštingumo žinias, pademonstruoti orientaciją ekonominėje aplinkoje.

Renginys buvo labai įdomus, o labiausiai džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos mokinės puikiai atsakinėjo į klausimus, drąsiai pasakojo apie gaminius, tikslus, savo ateities vizijas.


Dėkojame Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos MMB komandai „Du Savon“ ir mokytojai Anai Mackevič už bendradarbiavimą ir galimybę kartu vykti į mugę.

Jelena Byčinskienė, Vitalij Jancevič

 < 41 40  39 38 37 36 35 34 33 32  31 

 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 

20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 >