Get Adobe Flash player

Kontaktai

          


  • Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija 
  • Įmonės kodas:  291417190
  • Adresas: M. Balinskio g. 16,  Jašiūnų mstl., LT-17249 Šalčininkų r. Lietuva
  • Telefonas: + 370 380 35118
  • El. paštas: 

balinskio.gimnazija@etanetas.lt

 Skaityti daugiau 

Pamokų laikas
            1 p.     08:00 - 08:45

            2 p.     08:55 - 09:40

            3 p.     09:50 - 10:35

            4 p.     10:55 - 11:40

            5 p.     12:00 - 12:45

            6 p.     12:55 - 13:40

            7 p.     13:50 - 14:35

            8 p.     14:45 - 15:30­

Nuorodos


   

  

  • Svetainė atnaujinta:


Naujienos

  41                         

2020-05-25

Odė gegužei ir birželiui

Su pavasariu į mūsų žemę įžengė poezija, svajos, ne tik gamtos, bet ir kūrybos grožybė. Kviečiame pasidžiaugti paskutinėmis gegužės akimirkomis ir pasitikti artėjantį birželį kartu su mūsų kūrybine grupe.

Dėkoju 3 klasės mokiniams, išmokusiems eilių posmus ir nepabūgusiems objektyvų, jų mamytėms už įdarbį ir iniciatyvą bei Augustinui už pavasariškus akordus.

Lucija Mickevič-Ozarovska


2020-04-28

Karantino paveikti?¿

Jeigu jūs žiūrite šį vaizdo įrašą, reiškia jūs jau pasižiūrėjote visus filmus ir serialus, perskaitėte visas pasiekiamas knygas, sutvarkėte savo spintas, išsivalėte namų užkaborius ir išbandėte visus internetinius receptus. O karantinas vis tęsiasi...?? Hm... Kuo gi dar užsiimti sėdint namuose? Keli Mykolo Balinskio gimnazijos mokiniai sutiko pasidalinti idėjomis.2020-03-21

Lygiadienis. Diena susilygina su naktimi ir gamta jau skelbia pavasarį. Pasaulis švenčia Žemės dieną. Šiemet pavasarį sutinkame toliau vieni nuo kitų, bet arčiau gamtos... Nepamirškime saugoti jos turtų. Netrukus žemė pasidabins gėlėmis, kartais taip knieti nuskinti tą pirmą žibuoklę ar pienę, bet, pagalvokime, ar tai būtina? Susimąstyti apie tai skatina ir šis mūsų filmukas, kuriame vaidina 3 klasės mokiniai. Kviečiame pasižiūrėti.

Labai dėkoju vaikams ir jų tėvams už sumanymo palaikymą ir kostiumų paruošimą. Malonu bendradarbiauti su jumis.

Kūrybinės grupės vadovė Lucija Mickevič-Ozarovska


2020-03-12

8 klasės išvyka į Vilnių

Š. m. kovo 10 dieną 8 klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytojomis L. Mickevič-Ozarovska ir M. Milevska dalyvavo pažintinėje išvykoje į Vilnių, kurios metu turėjo nukeliauti nurodytu žemėlapyje maršrutu, susirasti "Kultūros lobius", t.y. žemėlapyje pažymėtus objektus, nusifotografuoti prie jų ir užduočių lapuose parašyti daugiau informacijos apie juos. Kai kuriose vietose mokiniai buvo tik pirmą kartą bet, pasirodo, kad visai neblogai, tik pagal užuominas galėjo susirasti inkarus prie bažnyčios, paminklą žinomam veikėjui, spalvotąjį bokštelį Tibeto skvere, pamatyti vandens būtybę po tiltu, lenkų poeto eilėmis išrašytus laiptus ir kitus objektus. Toks orientacinis žaidimas mokiniams paliko didelį įspūdį.

Antroje išvykos dalyje 8-okai apsilankė Gedimino pilies bokšte. Pirmoje muziejaus salėje mokiniai apžiūrėjo eksponuojamą XVI a. II pusės Vilniaus Aukštutinės, Žemutinės ir Kreivosios pilių rekonstrukcinį maketą, kitame aukšte matė įvairius radinius bei Gedimino rašytus laiškus, o nuo bokšto apžvalgos aikštelės atsivėrusi Lietuvos sostinės panorama, visus tiesiog pakerėjo. Mokiniai įdėmiai klausėsi gidės pasakojimo ir praplėtę savo žinias apie Lietuvos paveldą įsitraukė į kūrybinę užduotį - rašė laišką - kvietimą. Mūsų aštuntokai per tikrai trumpą laiką parašė puikius, dėmesio vertus laiškus.

Kadangi oras ir nuotaika buvo puikūs aštuntokai neskubėjo atgal į mokyklą. Jie pasivaikščiojo Katedros aikštėje, Vilniaus gatvėmis ir tiesiog pasigrožėjo Vilniumi.


Dėkojame gimnazijos administracijai už suteiktą galimybę išvykti į edukacinį užsiėmimą.

2020-03-12

Integraciniai užsiėmimai apie Lietuvą 1 ir 3 klasėse


2020-03-09

Pradinukams lietuviškai apie Lietuvą

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ąją sukaktį gimnazijoje vyksta įvairūs pažintiniai užsiėmimai, kurių metu  mokiniai sužino daug naujų dalykų apie Lietuvą, kuria eiles bei linkėjimus tėvynei, dainuoja jai.

Kovo 9 dieną integracinis lietuvių kalbos ir muzikos užsiėmimas vyko 3 klasėje. Mokiniai prisiminė ir padainavo dainą apie Lietuvą, pažiūrėjo pažintinį filmuką, atliko kūrybines užduotis, iš plytelių, ant kurių užrašė valstybės stiprybei ir vienybei svarbius bruožus, suklijavo Lietuvos simbolį – Gedimino pilį.


Pirmos klasės mokiniai taip pat kalba dabar apie Lietuvą, sužino apie valstybės simbolius, heraldiką, įsidėmi vėliavos ir herbo spalvas, atlieka įvairius kūrybinius darbus.

Lucija Mickevič-Ozarovska

2020-03-06

Šiandien mažai gilinamės į tas politines priežastis, dėl kurių atsirado viena gražiausių pavasario pradžios švenčių – Moters diena. Ji turi gan ilgą istoriją, kurios užuomazgas galima rasti net Antikos laikais. Visa tai rodo, kad Moters vaidmuo gyvenime nuo senų senovės užima svarbią vietą, o šiandien, kuomet didelė dalis žmonių yra pernelyg užimti, ši diena tampa dar svarbesnė. Todėl kaip ir kiekvienais metais kostiumuoti mūsų gimnazijos vyrai iš pat ryto skubėjo su gėlių glėbiu pasveikinti kiekvieną mokyklos moterį. Dėkojame jiems už tą dėmesį.

Dėkojame III G klasės jaunuoliams už tai, kad ėmėsi iniciatyvos, kruopštaus ir savarankiško darbo ir surengė gimnazijos salėje linksmą šventę mokytojoms ir savo draugėms. Dėkojame už kvapnias tulpes - pavasario pranašus, už šypsnį, už dainą, filmukus, skambius akordus, už gražius sveikinimus, už saldų tortą. Dėkojame visų klasių mokiniams, kurie nepamiršo pasveikinti mokytojų ir palinkėti geriausių dalykų. Tokią dieną neįmanoma nekalbėti apie meilę, skleidžiančią gėrį visur ir visada. Meilė yra gražiausių žmogaus kūrybinių galių varomoji jėga. Meilė žmogui, gamtai, gyvenimui, gėlei, pavasariui...


Lucija Mickevič-Ozarovska

2020-03-06

„Pastabūs detektyvai“

Kovo pradžioje gimnazijos psichologė Oksana Rympo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams pravedė užsiėmimą „Pastabūs detektyvai“. Užsiėmimo tikslai – lavinti vaikų mąstymą, dėmesio koncentraciją ir pastabumą, stiprinti pasitikėjimą savimi ir savo gebėjimais, kurti draugišką atmosferą grupėje.

Užsiėmimų metu vaikai virto tikrais detektyvais, kuriem buvo pavesta ištirti daiktų dingimo bylą kruiziniame laive. Atrodo lengva? Bet ... tikrasis detektyvas žino, kad norint išnarplioti kurią nors bylą, būtina ne tik vadovautis logika ir intuicija, bet pamatyti ir tai, kas iš pirmo žvilgsnio yra nematoma. Taigi, ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai bandė surinti ir išanalizuoti surinktus įkalčius, narplioti užuominas, atkurti nusikaltimų eigą, surasti tikrąjį nusikaltėlį ir grąžinti pavogtus daiktus jų savininkams. Vaikai turėjo individualias, porines ir grupines užduotis. Jų metu savarankiškai priiminėjo sprendimus arba dalijosi atsakomybe su kitais, kritiškai ir logiškai mąstė, reiškė savo mintis.


Tikimasi, kad šie užsiėmimai leido vaikams patirti užduočių atlikimo džiaugsmą ir sužadinti jų vaizduotę.

Gimnazijos psichologė Oksana Rympo

2020-03-05

Kovo 4 d. gimnazijoje lankėsi gydytoja toksikologė Gabija Mikulevičienė, kuri pasidalino savo patirtimi dirbant su psichoaktyviąsias medžiagas vartojančiais asmenimis.  Ypatingas dėmesys buvo atkreiptas į kanapių vartojimą. Daugelis klaidingai mano, kad kanapės nesukelia priklausomybės. Iš tiesų jei fizinė priklausomybė ir yra silpnesnė, tai psichologinė – tikrai labai stipri. Nutraukus vartojimą pasireiškia ir nuotaikų kaita, ir miego sutrikimai, nerimo priepuoliai.

Niekas negali būti užtikrintas ar rūko tik „žolę“. Jei į ją įmaišyta įvairių sintetinių kanabinoidų, poveikis gali būti neprognozuojamas. Kita problema - „žolė“ neretai tėra kelias į kitas priklausomybes.


Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuodamas paskaitų ciklą siekia stiprinti vaikų ir jaunimo sąmoningumą, ugdyti tvirtą asmenybę, gebančią pasipriešinti ne tik psichoaktyviųjų medžiagų vartojimui, bet ir kitoms blogybėms.

Sveikatos priežiūros specialsitė A. Jankelevič

 < 42 41 40  39 38 37 36 35 34 33 32  31 

 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 

15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 >