Kontaktai

          


  • Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija 
  • Įmonės kodas:  291417190
  • Adresas: M. Balinskio g. 16,  Jašiūnų mstl., LT-17249 Šalčininkų r. Lietuva
  • Telefonas: + 370 380 35118
  • El. paštas: 

balinskio.gimnazija@etanetas.lt

 Skaityti daugiau 

Pamokų laikas
            1 p.     08:00 - 08:45

            2 p.     08:55 - 09:40

            3 p.     09:50 - 10:35

            4 p.     10:55 - 11:40

            5 p.     12:00 - 12:45

            6 p.     12:55 - 13:40

            7 p.     13:50 - 14:35

            8 p.     14:45 - 15:30­

Nuorodos
   
  • Svetainė atnaujinta:


Naujienos

  47                                     

2021-10-01

Rugsėjo 27 dieną mūsų gimnazijos pirmokai susitiko su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūne Olga Jasiukaitė. Šio apsilankymo tikslas buvo priminti mokiniams apie saugaus elgesio kelyje taisykles ir paskatinti laikytis jų. Su mokiniais aptartos pagrindinės saugaus elgesio taisyklės gatvėje, pakeliui į gimnaziją, atšvaitų, liemenių naudojimo tvarka. Susitikimo metu mokiniai žiūrėjo mokomojo pobūdžio filmuką „Saugaus eismo mokymas“. Mokiniai įsitikino, kad bus saugūs kelyje jei ne tik žinos kelių eismo taisykles, bet ir jų laikysis.


Soc.pedagogė Aleksandra Godovščikova

2021-09-30

Mes ir vėl kartu

Kiekvieni mokslo metai yra pilni naujovių ir iššūkių. Džiugina tai, kad šiemet visi galėjome grįžti į gyvą kontaktą. Tačiau praeitų mokslo metų nuotolinis mokymas turėjo tam tikrų pasekmių tiek mūsų fizinei, tiek psichologinei savijautai. Todėl visą rugsėjo mėnesį psichologė Oksana Rympo mokiniams vedė įvairius užsiėmimus. Pagrindinis šių užsiėmimų tikslas buvo klasių sutelktumo didinimas ir nerimo mažinimas grįžus į tiesioginį-kontaktinį mokymą.

Vyresnių klasių mokiniai užsiėmimuose „Aš – penktokas“, „Kartu stipresni“, „Mano iššūkiai ir galimybės“ galėjo atvirai pasidalinti savo jausmais ir mintimis, pastebėti panašumus ir skirtumus kuriuos patyrė/patiria asmeniniame gyvenime, daugiau sužinoti vienas kito interesus, pomėgius ir charakterius. Buvo kalbama ir apie tai, kaip priimti atsakingus sprendimus.

Pradinėse klasėse buvo vedami užsiėmimai temomis „Kai mes kartu – visiems smagu“, „Kaip jaučiuosi grįžęs į mokyklą?“. Užsiėmimų metu mokiniai pasakojo apie įvairias mokyklines situacijas, kurios jiems kelia džiaugsmą, liūdesį, pyktį ar baimę. Buvo aptariami sprendimo būdai, susidūrus su sudėtingomis situacijomis. Kalbėta ir apie tai, ką reiškia priklausyti grupei ir kokiomis savybėmis turi pasižymėti draugiška klasė.

Siekiant geriau suprasti 2-12 klasių mokinių emocinę būseną, buvo atlikta anoniminė apklausa. Remiantis jos rezultatais buvo parengtos rekomendacijos tolimesniam darbui.

Kadangi emocinė savijauta yra neatsiejama nuo fizinės sveikatos, todėl 1A kl., 1B kl. mokiniai kartu su auklėtojomis J. Morozienė, J. Petrašun, soc. pedagoge A. Godovščikova su 4A kl., 4B kl. mokiniais ir psichologė O. Rympo kartu su 9, 11 kl. mokiniais nutarė dalyvauti projekte „#Beactive – judėk šokio ritmu 2021“. Tokiame projekte mūsų gimnazijos moksleiviai dalyvavo pirmą kartą, tačiau tikrai nepasigailėjo. Vyravo daug teigiamų emocijų ir pozityvi energija. Mokiniai per šokio judesį galėjo išreikšti save, atsipalaiduoti ir pamiršti mokyklinius rūpesčius.

Tikiuosi, kad visos organizuotos veiklos leido mokiniams atgauti emocinę pusiausvyrą ir su pozityvia nuostata įsitraukti į mokymosi procesą.


Norėčiau kiekvienam palinkėti žingeidumo bei jaunatviškos energijos, kuri sėkmingai įveiktų visus iššūkius.

Gimnazijos psichologė Oksana Rympo

2021-09-29

Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras ir Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus kvietė visus į Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose vyksiančias edukacijas. 5 klasė pasinaudojo kvietimu ir užsiėmimo metu Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus restauratorius Paulius Steponavičius supažindino mokinius su dvare veikiančia paroda „XIX a. Muzikinio ir teatrinio gyvenimo atspindžiai iš Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus rinkinių“ bei jos eksponatais. Tai buvo proga penktokams pažinti bei išgirsti senųjų muzikos instrumentų bei muzikinių dėžučių garsus, sužinoti jų atsiradimo istoriją ir raidą.2021-09-10

Rugsėjo 10 dieną IG ir IIIG klasės mokiniai su mokytojomis A. Bobin ir J. Byčinskiene aplankė Kernavę ir Kernavės archeologinės vietovės muziejų.

Mokiniai muziejuje susipažino su eksperimentinės archeologijos meistrų sukurtomis archeologinėmis lanko, strėlių, strėlinės, puodo, kailinės palapinės, drabužių ir kitų daiktų rekonstrukcijomis. Apžiūrėjo Kernavėje rastų įvairių laikotarpių dirbinių parodą. Pažintinės išvykos metu mokiniai grožėjosi Kernavės bažnyčia, Geležinio vilko skulptūra ir legendomis apipintais piliakalniais. Išvyka buvo įdomi, turininga ir paliko daug gerų įspūdžių.


Lietuvių k. vyr. mokytoja Jelena Byčinskienė

2021-09-01

Nejučiomis prabėgo vasara ir mes vėl kartu pasitinkame dar vienus naujus mokslo metus! Džiaugiamės visiems sugrįžus į mokyklas ir sveikiname visus mokytojus, mokinius bei jų tėvus su rugsėjo 1-ąja! Linkime ramių, produktyvių ir pozityvių naujų mokslo metų! Užsidegimo, kantrybės ir įkvėpimo, kuris lydėtų visus mokslo metus! Saugokime save, būkime sveiki ir keliaukime į naujus mokslo metus!


2021-07-31

Liepos 30 dieną Jašiūnų Balinskių sodybos rūmuose mūsų gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai.

Į gražią šventę, žyminčią tam tikrų išbandymų pabaigą ir naujų pradžią, susirinkusius abiturientus sveikino gimnazijos direktorius, jų auklėtoja, mokytojai ir tėvai. Visi džiaugėsi, kad nepaisant iškilusių kliūčių ir pusantrų metų besitęsiančių neramumų, abiturientai sugebėjo gerai ir be pakartotinės sesijos išlaikyti egzaminus. Belieka palinkėti jiems sėkmės tolesniame gyvenimo kelyje. Tikime, kad kiekvienas ras savo vietą, sieks užsibrėžto tikslo, asmeninės laimės ir nebus abejingas ir mūsų valstybės ateičiai.


Lucija Mickevič-Ozarovska

2021-06-25

Vasarai jau prasidėjus, birželio 15 - 20 dienomis, mūsų gimnazijoje buvo vykdomas vasaros poilsio projektas „Pirmyn į vasaros nuotykius“. Vykdant įvairias veiklas buvo siekiama, kad mokiniai patirtų kuo daugiau gerų emocijų, pažintų kuo daugiau naujų dalykų, pajaustų bendravimo vertę ir svarbiausia – būtų laimingi.

Mokiniai žaidė, sportavo, šoko, dainavo ir vyko į pažintines išvykas. Džiaugiamės, jog vaikų vasaros stovykla „Pirmyn į vasaros nuotykius“ praėjo nuostabiai. Tikimės, jog mokiniai ilgai atsimins gražias stovyklos akimirkas.

Dėkoju direktoriaus pavaduotojai A. Dailidko, pradinių klasių mokytojoms R. Žilinskai, V. Dzingeliauskienei, R. Miloš, A. Michalkevič, J. Petrašun už pagalbą organizuojant vasaros stovyklos projektą.

Nuoširdžiausia padėka Šalčininkų rajono savivaldybei, parėmusiai projektą.


Soc. pedagogė Aleksandra Godovščikova

2021-06-01

Gegužės mėn. 4 klasės mokiniai bei 3b klasės mokiniai su klasės auklėtoja Aneta Michalkevič dalyvavo viktorinoje „Gerai daryk – maistą taupyk”. Šios viktorinos tikslas – paaiškinti mokiniams apie švaistomo maisto poveikį aplinkai, visuomenei, ekonomikai; skatinti kesiti maitinimosi įpročius, atskleisti maisto vertę. Šią viktoriną organizavo VŠĮ kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su LR Žemės ūkio ministerija, kurios vykdo Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo programą.


Soc. pedagogė Aleksandra Godovščikova

 < 48 47  46  

45  44  43 42 41 40  39 38 37 36 35 34 33 32  31 

 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 

15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 >