Kontaktai

          


  • Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija 
  • Įmonės kodas:  291417190
  • Adresas: M. Balinskio g. 16,  Jašiūnų mstl., LT-17249 Šalčininkų r. Lietuva
  • Telefonas: + 370 380 35118
  • El. paštas: 

balinskio.gimnazija@etanetas.lt

  

Priėmimas

Pamokų laikas
            1 p.     08:00 - 08:45

            2 p.     08:55 - 09:40

            3 p.     09:50 - 10:35

            4 p.     10:55 - 11:40

            5 p.     12:00 - 12:45

            6 p.     12:55 - 13:40

            7 p.     13:50 - 14:35

            8 p.     14:45 - 15:30­

Nuorodos   
  • Svetainė atnaujinta:


Naujienos

  52                                              

2022-06-15

5 ir 6 klasių mokiniai aplankė Lietuvos Respublikos Seimą, kur ekskursijos gidė, Savivaldybės narė Alicija Ščerbaitė aprodė valdžios buveinės patalpas, posėdžių sales, papasakojo apie Seimo darbą, jo funkcijas, priminė svarbius su Lietuvos valdymu susijusius istorijos faktus. Ekskursiją pradėjome nuo II Seimo rūmų. Juose po 2007 metais atliktos rekonstrukcijos, atsirado naujoji Seimo plenarinių posėdžių salė. Rūmuose įkurdinta Seimo kanceliarija, yra įrengtos darbo vietos žiniasklaidos atstovams: Spaudos konferencijų salė, Žurnalistų kambarys, interviu stendai. III rūmuose (Nepriklausomybės a.) dirba Seimo komitetai, techninės tarnybos. Apžiūrėjome čia Seimo pirmininkų portretų galeriją.

Seimo I rūmų fojė: laiptai, vedantys į istorinę Kovo 11-osios salę. Dabar Kovo 11-osios salėje Seimo nariai renkasi į iškilmingus posėdžius, skirtus svarbiausiems mūsų valstybės istorijos įvykiams paminėti. I rūmuose dauguma kabinetų skirti Seimo nariams, jų padėjėjams. Parlamentarai turi ir savo įrengtą jaukią koplyčią, kur ant stalo guli Bibliją ir maldaknygės. Prezidentės, Svečių salės - tai labai puošnios patalpos. Mokinių akį labai patraukė užsienio svečių Lietuvos valstybei paliktos dovanos, prabangūs suvenyrai. Dėkojame Savivaldybės narei Alicijai Ščerbaitei už tokią galimybę pabuvoti viename svarbiausių Lietuvos pastatų.


Lucija Mickevič-Ozarovska

2022-06-09

Programa „Įveikiame kartu“

Šiais mokslo metais 4A ir 4B klasių mokiniai dalyvavo ankstyvosios prevencijos programoje „Įveikiame kartu“, kurios tikslas ugdant pozityvius vaikų bendravimo ir emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus, užkirsti kelią vaikų elgesio ir emocinėms problemoms.

Užsiėmimų metu vaikai mokėsi atpažinti savo jausmus, įžvelgti juos sukėlusias priežastis, įvardinti situacijas, kuriose jie kilo, aiškinosi, kokie jausmų raiškos būdai yra priimtini pačiam ir kitiems. Ketvirtokai mokėsi problemų atpažinimo ir sprendimo strategijų bei ugdė gebėjimus ieškoti išeičių, kurios padėtų pasijusti geriau ir numatyti jų taikymo pasekmes sau ir kitiems. Taip pat mokėsi nesėkmės priėmimo ir įveikimo būdų, atpažinti ir ištaisyti savo netinkamą elgesį bei prašyti ir teikti pagalbą.


Programą gimnazijoje įgyvendino psichologė Oksana Rympo, soc. pedagogė Aleksandra Godovščikova

2022-05-30

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius, puikiai pasirodžiusius Matematikos konkurse „Kengūra 2022“ ir patekusius į 10-uką geriausių rajone. Ypač džiaugiamės rezultatais tų, kurie pateko į 100-uką geriausių Lietuvoje.

Dėkojame mokiniams už gražų atstovavimą mūsų gimnazijai, linkime sėkmės ateityje. Ačiū mokinius ruošiančioms mokytojoms, džiaugiamės rezultatais kartu su jumis.2022-05-27

Tylus laukimas skleidžiasi lyg žiedas...
Varpelis štai atvėrė jau duris...
Kažkas paėmęs kreidą
Lentoje užrašė :
Sudie, mokykline svajone nuostabi...

Penktadienį, gegužės 27-ąją, į mūsų gimnazijos aktų salę susirinko gimnazijos administracija, mokytojai, tėveliai, pirmokėliai, vienuoliktokai  ir abiturientai, kuriems tą dieną vyko ypatinga šventė – Paskutinis skambutis. Tai šventė, kurioje nežinia, kokių emocijų daugiau: liūdesio ar džiaugsmo...

Tą dieną netrūko nei jaudulio balse, nei jautrių žodžių ir smagių prisiminimų, nei ašarų. Dvyliktokai padėkojo visiems susirinkusiems: gimnazijos administracijai už rūpestį, mokytojams už suteiktas žinias, tėveliams už palaikymą.

Paskutinio skambučio proga abiturientus sveikino auklėtoja, linkėdama nekopijuoti kitų, o išlikti  savimi, nes kiekvienas iš 18 jos auklėtinių  yra unikalus ir nepakartojamas. Pirmoji mokytoja prisiminimais sugrąžino juos į vaikystę linkėdama sėkmės per egzaminus ir renkantis tolesnį kelią, direktoriaus pavaduotojas palinkėjo atkaklumo ir drąsos, pirmokėliai savo palinkėjimus išsakė eilėmis, vienuoliktokai, gavę testamentą ir gimnazijos raktą, kaip tikri šeimininkai irgi napagailėjo gražių žodžių, ir tėveliai, kurie padėkojo visiems, kas globojo, rūpinosi  ir mokė jų vaikus, o savo atžaloms linkėjo geros kloties ir sėkmės.

Šventę vainikavo skambutis, skelbiantis mokslų pabaigą ir egzaminų pradžią dvyliktokams.


Abiturientų auklėtoja Irena Kropienė

2022-05-20

 Išvyka į Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklą

Gegužės 20 d. Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla organizavo Atvirų durų dieną. Visi norintys I-II ir IVG kl. mokiniai nuvyko į Sektorinį praktinio mokymo centrą, kur mokyklos dėstytojai pristatė specialybes, stojimo sąlygas bei organizavo ekskursiją po mokomąsias dirbtuves. Taip pat mokiniai galėjo išbandyti vilkiko stimuliatorių.


karjeros ugdymo specialistė Oksana Rympo

2022-05-19

Susitikimas su profesinio mokymo įstaigos atstovais iš Lenkijos

Gegužės 18 d. IIIG klasės mokiniai susitiko su profesinio mokymo įstaigos Zespół szkół centrum kształcenia rolniczego atstovais. Moksleiviams susitikimo metu buvo pristatytos šios studijų programos: gastronomija, kraštovaizdžio architektūra ir sodininkystė, mechanizacija, atsinaujinantys energijos šaltiniai. Šios įstaigos studentai papasakojo, kaip atrodo jų studijos, praktika ir kokius dar papildomus kursus galima baigti, siekiant praplėsti savo profesines kompetencijas.


karjeros ugdymo specialistė Oksana Rympo

2022-05-18

Gegužės 18 dieną Jašiūnų Balinskių dvaro rūmuose įvyko rajono olimpiadų nugalėtojų apdovanojimas. Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Ana Jasvilienė bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Markevič įteikė medalius geriausiems rajono mokiniams.

Norime priminti mūsų moksleivių nuopelnus ir dar kartą padėkoti visiems, kas garbingai atstovavo mūsų gimnazijai įvairiose rajoninėse bei respublikinėse olimpiadose.

Dėkojame:

Augustinui Ozarovskiui už:

I vietą Rajoninėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje bei dalyvavimą Respublikinėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (mok. L. Mickevič-Ozarovska)
I vietą Rajoninėje matematikos olimpiadoje (mok. J. Buiko)
I vietą Rajoninėje fizikos olimpiadoje (mok. R. Pavlovskij)
I vietą Rajoninėje chemijos olimpiadoje (mok. I. Pavlovskaja)

Tomui Michalcevičiui už:

I vietą Rajoninėje biologijos olimpiadoje (mok. V.Juchnevič)
II vietą Rajoninėje fizikos olimpiadoje (mok. R. Pavlovskij)
II vietą vietą Rajoninėje matematikos olimpiadoje (mok. K. Karpič)
III vietą Rajoninėje chemijos olimpiadoje (mok. I. Pavlovskaja)

Anai Borkovskai už:

II vietą Rajoninėje chemijos olimpiadoje (mok. I. Pavlovskaja)
III vietą Rajoninėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje bei dalyvavimą Respublikinėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (mok. J. Byčinskienė)
III vietą Rajoninėje fizikos olimpiadoje (mok. R. Pavlovskij)
III vietą Rajoninėje biologijos olimpiadoje (mok. V. Juchnevič)

Boguslavui Jodko už:

III vietą Rajoninėje lenkų kalbos ir literatūros olimpiadoje bei pagyrimą Respublikinėje lenkų kalbos ir literatūros olimpiadoje (mok. K. Turkot)
III vietą Rajoninėje fizikos olimpiadoje (mok. R. Pavlovskij)
III vietą Rajoninėje matematikos olimpiadoje (mok. J.
Buiko)
III vietą Rajoninėje istorijos olimpiadoje (mok. K. Karpič)

Evai Siemaško už:

I vietą Rajoninėje fizikos olimpiadoje (mok. R. Pavlovskij)

Elizai Adamovič už:

I vietą Rajoninėje biologijos olimpiadoje (mok. V. Juchnevič)

Damianui Grigorovič už:

III vietą Rajoninėje fizikos olimpiadoje (mok. R. Pavlovskij)

Geroldui Motuzui ir Davidui Jancevič už:

III vietą Rajoninėje technologijų olimpiadoje (mok. V. Jancevič)


Nuoširdžiai dėkojame mokinius parengusiems mokytojams, laimėtojams linkime visokeriopos sėkmės įgyvendinant savo tikslus ir geros kloties!

Dėkojame Jašiūnų M. Balinskio gimnazijos ir Jašiūnų muzikos mokyklos moksleiviams bei jų mokytojams, kurie prisidėjo prie šio renginio organizavimo: vedėjams bei artistams, suteikusiems renginiui šventinę nuotaiką.

L. Mickevič-Ozarovska

2022-05-16

Pažintinis vizitas į Šalčininkų miestelio įmones

Gegužės 16 d. IIIG klasės mokiniai nuvyko į įmones UAB LOTOS BALTICA, UAB „Šalčininkų šilumos tinklai” ir UAB „Šalmesta“. Gimnazistai susipažino su karjeros galimybėmis, išsiaiškino, kokių profesijų atstovai dirba įmonėse, kokių asmeninių savybių ir išsilavinimo reikia pasirinkus vieną ar kitą darbo kryptį.

Vėliau mokiniai lankėsi Vilniaus regiono Šalčininkų r. Jaunimo darbo centre, kur konsultantė Anastasija Svorobovič vedė paskaitą tema „Jaunimo užimtumo tarnybos paslaugos“. Vienuoliktokai susipažino ne tik su tarnybos veikla, bet ir aptarė prognozuojamas įsidarbinimo galimybes artimiausiems metams.


Dėkojame kiekvienai įmonei už suteiktą progą susipažinti su profesijų pasauliu!

karjeros ugdymo specialistė Oksana Rympo

 < 53 52  51  50  49  48  47  46  

45  44  43 42 41 40  39 38 37 36 35 34 33 32  31 

 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 

15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 >