Kontaktai

          


  • Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija 
  • Įmonės kodas:  291417190
  • Adresas: M. Balinskio g. 16,  Jašiūnų mstl., LT-17249 Šalčininkų r. Lietuva
  • Telefonas: + 370 380 35118
  • El. paštas: 

balinskio.gimnazija@etanetas.lt

  

Priėmimas

Pamokų laikas
            1 p.     08:00 - 08:45

            2 p.     08:55 - 09:40

            3 p.     09:50 - 10:35

            4 p.     10:55 - 11:40

            5 p.     12:00 - 12:45

            6 p.     12:55 - 13:40

            7 p.     13:50 - 14:35

            8 p.     14:45 - 15:30­

Nuorodos   
  • Svetainė atnaujinta:


Naujienos

  54                                                 

2022-10-18

Akcija „Padovanok gerą nuotaiką kitam“

Spalio 10 d. kasmet minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena, kuri mums primena, kokia svarbi  ne tik fizinė, bet ir psichinė sveikata. Ši diena leidžia stabtelti ir pasirūpinti tuo, ką dažnai pamirštame –  save, savo emocinę ir dvasinę savijautą.

Ta proga visą savaitę gimnazijoje buvo organizuojama akcija „Padovanok gerą nuotaiką kitam“.  Gimnazijos psichologė pradinių ir vyresnių klasių mokiniams vedė užsiėmimus tokiomis temomis kaip „Mokomės įveikti sunkumus“, „Mano stiprybių sąrašas“, „Mes visi svarbūs“, „Sprendimų medis“, „Išpakuok tikros draugystės paslaptis“ ir kt.

Taip pat pirmokai ir penktokai dalyvavo integruotuose dailės ir psichologijos užsiėmimuose „Atradimų džiaugsmas“ ir „Šypsena keičia kasdienybę“. Jų metu mokiniai turėjo galimybę patirti kūrybos džiaugsmą, bendradarbiauti ir spręsti su klasės draugais kylančius iššūkius ir tuo pačiu pamatyti, jog gyvenimas yra pilnas nuostabių ir pozityvių dalykų.


Rūpinkimės savimi ir šalia esančiais!

Gimnazijos psichologė Oksana Rympo

2022-10-10

„Žalia šviesa gyvenimui“

Spalio 10 d. mūsų gimnazijos mokiniai prisijungė prie „Jaunimo linijos“ skelbiamos akcijos „Žalia šviesa gyvenimui“, kuri skirta paminėti Pasaulinę psichinės sveikatos dieną. Akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į jaunų žmonių psichinę sveikatą ir kviesti ja rūpintis.

Šią dieną vyresnių klasių mokiniai nuvyko į Šalčininkų kultūros centrą, kur vyko dokumentinio filmo „Žodis iš S raidės“ („The S Word“, 2017 m.) peržiūra. Tai jautrus filmas, siekiantis nutraukti tylą apie savižudybes ir kviečiantis susimąstyti apie mūsų gyvybės svarbą.


Gimnazijos psichologė Oksana Rympo

2022-10-07

„Asmenybės psichologinis, emocinis ir socialinis atsparumas: iššūkiai ir sprendimai“

Bendradarbiaudama su VšĮ „Fitonika“ mūsų gimnazija įgyvendino Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo 2022 metų patvirtintą psichinės sveikatos stiprinimo prevencinį projektą „Asmenybės psichologinis, emocinis ir socialinis atsparumas: iššūkiai ir sprendimai“. Projekto tikslas – suteikti žinių ir praktinių gebėjimų įveikiant neigiamus psichologinius, emocinius ir socialinius iššūkius.

Rugsėjo pabaigoje ir spalio pradžioje pradinių ir vyresnių klasių mokiniai dalyvavo paskaitose ir praktiniuose mokymuose, kuriuos vedė psichologas Mindaugas Balsys, šokio judesio terapeutė Natalija Serova ir dailės terapeutė Vigita Rakauskienė.


Dėkojame visiems specialistams už įdomiai ir prasmingai praleistą laiką.

Gimnazijos psichologė Oksana Rympo

2022-10-06

Šią rudenišką dieną (30.09) mūsų gimnazijos 2-4 klasių mokiniai aktyviai paminėjo Europos sporto savaitę „BEACTIVE – JUDĖK ŠOKIO RITMU“ . Šis projektas inicjuojamas Europos komisijos ir vykdomas visoje Europoje. Lietuvoje šį projektą koordinuoja asociacija „Gimnastika visiems“ ir Geros savijautos klubas „Būk aktyvus“. Šio projekto pagrindinis tikslas – stiprinti žmonių fizinę sveikatą taikant populiarią, patrauklią judėjimo formą – šokį.


Judėkime sveikatos labui!

soc.pedagogė A. Godovščikova.

2022-10-05

Rugsėjo 30 dieną, mūsų gimnazijos 5-9 klasių mokiniai dalyvavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ inicjuojamame „Solidarumo bėgime 2022“. Džiaugiamės aktyviu ir nuoširdžiu mūsų gimnazistų dalyvavimu šioje akcijoje.Ačiū už pagalbą organizuojant bėgimą kūno kultūros mokytojams Jelenai Žuravskai, Alvydui Balkė.

Soc.pedagogė A.Godovščikova

2022-09-27

Rugsėjo 26-tą dieną minima Europos kalbų diena, ta proga daug kalbama apie kalbų bei kultūrų įvairovę, atkreipiamas dėmesys į turtingą Europos kalbų paveldą bei įvairiomis priemonėmis skatinama mokytis svetimų kalbų. Per lietuvių kalbos pamokas 4 klasės mokiniai žaidė dėlionių ir loto žaidimus, kur turėjo surasti žodžių atitikmenis įvairiose jiems žinomose kalbose. Pasirodo, tai smagus žaidimas net ir tiems, kurių žinios dar šiek tiek „šlubuoja“, skatina pasitempti. 6 klasės mokiniai sudalyvavo viktorinoje „Kalbų galvosūkis“ ir ne tik patikrino bet ir pagilino savo žinias apie kalbas.


Lucija Mickevič-Ozarovska

2022-09-23

Atidarytas M. Balinskio gimnazijos stadionas

Daugiau galimybių sportuoti – atidarytas Jašiūnų M. Balinskio gimnazijos stadionas, kuris tarnaus ne tik mokyklos, bet ir viso miestelio bendruomenei. Stadionas ne tik atnaujintas kaip infrastruktūros objektas, kartu jis taps savotišku traukos centru ir atliks aktyvaus gyvenimo būdo ir laisvalaikio skatinimo funkciją. plačiau

2022-09-23

Šeši mūsų gimnazijos I-IIG klasių moksleiviai dalyvavo kūrybinėje stovykloje "Rudens pasimatymai" Tabariškių Anos Krepštul muziejuje. Penktadienį po pamokų mes susiruošėme su gimnazistais į kelionę, o šeštadienį po pietų grįžome namo. Manau, kad veiklos mums tikrai netrūko. Kartu su mumis buvo Ukrainos dailininkas Dmytro Hunts, dailes akademijos studentė Valerija. Tabariškių kaimo bendruomenės centras mielai mus priglaudė. Turėjom visas sąlygas dirbti ir linksmintis. Valgio gaminimas ant laužo, flash mobas, žaidimai su kamuoliu, mandalų pynimas, eskizavimas su anglimi, draugo portreto kūrimas, pasivaikščiojimai po Tabariskių  apylinkes ir peizažo kūrimas, vakaras su gitara, dainos, bendravimas - buvo tikrai labai smagu. Dėkojame dailės mokytojai Lenai Khvichia už tokį šauniai surengtą ir organizuotą renginį. Taip pat muziejaus darbuotojai Alinai, kuri mumis nuoširdžiai rūpinosi ir Tabariskių kaimo bendruomenės centrui, kuris mums suteikė visas sąlygas gyventi ir dirbti.


Dailės vyr. mokytoja L. Fedotova

2022-09-14

Rugsėjo 14 d. gimnazijos pirmokams vyko saugaus eismo pamokėlė. Ją vedė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Olga Jasiukaitė. Pamokėlės metu pareigūnė su vaikais kalbėjosi, kaip taisyklingai pereiti gatvę, ką reiškia šviesoforo signalai, kaip elgtis autobuse ir iš jo išlipus, kodėl automobilyje būtina užsisegti saugos diržus. Bendruomenės pareigūnė vaikams suteikė žinių ir apie atšvaitų svarbą tamsiu paros metu, pademonstravo kaip juos tinkamai segėti. Vaikams aiškino, jog gatvėje ir kelyje svarbiausia neskubėti, ragino juos būti atsakingais, drausmingais, atidžiais, atsargiai ir pastabiais eismo dalyviais. Dėkojame pareigūnei už netradicinę pamoką ir tikimės, jog suteiktos žinios išliks mokinių atmintyje ir šios prevencinės idėjos dėka pavyks išvengti skaudžių nelaimių kelyje.


Soc.pedagogė A. Godovščikova

2022-09-01

Rugsėjo pirmosios varpelis ir vėl sukvietė visus į mokyklas. Vieni atėjo mokytis, kiti mokyti, treti palydėti. Su šia diena prasidėjo nauji mokslo metai, nauji tikslai, nauji darbai ir iššūkiai.

M. Balinskio gimnazijos abiturientai, kaip tikri mokyklos šeimininkai, visus sukvietė į gimnazijos kiemelį. Taigi besimėgaudami dar vasariškai skaisčia saule pradėjome pirmą pamoką, kuri prasidėjo iškilminga pirmokų ir dvyliktokų eisena. Netrukus sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius M. Mickelevič, Šalčininkų rajono meras Z. Palevič, seniūnas Z. Mažeiko, direktoriaus pavaduotoja A. Dailidko, visus palaimino kunigas T. Aleksandrovič. Pasidžiaugta, kad M. Balinskio gimnazija jau kelerius metus iš eilės pasiekia rajone aukščiausius brandos egzaminų rezultatus, kad pagausėjo gimnazijos mokinių gretos, ypač nudžiugino susirinkusios dvi pirmokų klasės, padėkota tėvams, kad pasitiki mokykla ir leidžia į ją savo atžalas. Mažyliai visus pralinksmino išmoktais eilėraščiais, abiturientai ištartais žodžiais, o pirmasis skambutis pranešė, kad laikas užsukti į savo klases ir pasiruošti rimtam darbui, kad jo rezultatai ateityje teiktų džiaugsmą, pasididžiavimą ir laimę.

Lucija Mickevič-Ozarovska

 < 55 54  53  52  51  50  49  48  47  46  

45  44  43 42 41 40  39 38 37 36 35 34 33 32  31 

 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 

15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 >